Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,395
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 18 nga 52 FillimiFillimi ... 8131415161718192021222328 ... I funditI fundit
Temat nga 511 deri nė 540 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,841
  12-12-2010, 12:22 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Ish-WikiLeaksat krijojnė faqe tė re

  Hapur nga vaaldr1n, 11-12-2010 01:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,836
  11-12-2010, 02:42 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post YouTube rrit limitin e gjatėsisė sė videove

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2010 04:25 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,502
  11-12-2010, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Firefox pėrmirėson 13 lėshime

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2010 09:04 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,917
  11-12-2010, 01:45 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Lenovo lanson dy laptop dhe njė desktop tė ri

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2010 04:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,109
  11-12-2010, 01:44 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Acer Iconia nė janar

  Hapur nga vaaldr1n, 11-12-2010 01:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,054
  11-12-2010, 01:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Nokia 1100, celulari mė i shitur nė botė

  Hapur nga vaaldr1n, 10-12-2010 05:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,778
  10-12-2010, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,199
  10-12-2010, 04:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,545
  09-12-2010, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Google prezanton Chrome OS

  Hapur nga vaaldr1n, 09-12-2010 11:07 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,462
  09-12-2010, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,847
  09-12-2010, 11:09 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Demo e Dead Space 2, afėr paraqitjes

  Hapur nga vaaldr1n, 09-12-2010 11:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,925
  09-12-2010, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Post HTC Knight, apo vėllai i vogėl i HTC Evo 4G

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,692
  08-12-2010, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Bartz: Facebook konkurrent mė i madh se Google

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,864
  08-12-2010, 04:34 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Kia paralajmėron modelin e ri Picanto

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  08-12-2010, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Google Nexus S i jep kokėdhimbje Apple

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:31 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,839
  08-12-2010, 04:31 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Themeluesi i WikiLeaks arrestohet nė Londėr

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,773
  08-12-2010, 04:30 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Arrin kartela grafike Nvidia GeForce GTX 570

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,003
  08-12-2010, 04:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,330
  08-12-2010, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Njė virus i ri po cicėron nė Twitter

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2010 04:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,581
  08-12-2010, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Google Street View fotografon nė Hėnė!

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 05:05 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,456
  08-12-2010, 09:24 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,822
  07-12-2010, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,489
  07-12-2010, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Tumblr rikthehet pas 24 orėve “pushim”

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 09:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,475
  07-12-2010, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post “Paraqitet” iPhone 5 revolucionar

  Hapur nga vaaldr1n, 06-12-2010 04:03 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,445
  07-12-2010, 06:42 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Zbulohet Mercedes SLK

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 02:08 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  07-12-2010, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Lansohet Google eBookstore

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 02:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,057
  07-12-2010, 02:06 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post iPad 2 i gatshėm nė shkurt 2011?

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 02:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,081
  07-12-2010, 02:04 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Google shpalos celularin Nexus S

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 08:18 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,170
  07-12-2010, 12:32 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post Lojėrat kompjuterike krijojnė varėsi

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2010 08:20 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,940
  07-12-2010, 12:31 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.