+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 52 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,901
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,647
  28-11-2014, 10:26 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Pinguin Si te aktivizosh Tabs ne Gmail Inbox

  Hapur nga ReniX, 09-06-2013 09:53 PM
  gmail, inbox, tabs, webmaster
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,073
  24-11-2014, 05:31 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Facebook po na njeh gjithnjė e mė shumė

  Hapur nga vaaldr1n, 09-11-2010 10:25 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,915
  20-08-2014, 02:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,326
  25-07-2014, 04:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Baboom : music service by Kim Dotcom

  Hapur nga TraHaNa, 20-01-2014 08:40 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,726
  13-02-2014, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post The Pirate Bay tani me domeinin .se

  Hapur nga abdullah92, 06-02-2012 12:07 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,961
  04-02-2014, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Music Timeline by Google

  Hapur nga TraHaNa, 20-01-2014 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,080
  20-01-2014, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Cili eshte kompjuteri qe ju zoteroni? Parametra e foto!

  Hapur nga sir_tiger, 11-09-2007 02:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,688
  18-09-2013, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 7. YouTube ne Mp3 Falas

  Hapur nga Isni, 06-07-2013 08:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,777
  06-07-2013, 08:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,422
  04-06-2013, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile Apple WWDC 2013 do tė mbahet mė 10 Qershor

  Hapur nga vaaldr1n, 24-04-2013 02:36 PM
  apple, konference, san francisco, wwdc
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,869
  26-04-2013, 04:18 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Foto Selia e re e “Apple” (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 05:58 PM
  apple, e re, foto, iphone, kompjuter, mac, qender, seli
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,126
  11-04-2013, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Video Shikoni LIVE ngjarjen e Facebook

  Hapur nga vaaldr1n, 04-04-2013 06:05 PM
  facebook, htc, live, ngjarje, phone, prezantim, stream
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,408
  04-04-2013, 06:05 PM Shko tek postimi i fundit
 11. I Habitur Puthja virtuale shpikja mė e fundit !!

  Hapur nga labja, 11-01-2013 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,539
  20-03-2013, 12:02 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Pamje 3D

  Hapur nga Arjol, 05-03-2013 11:43 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,078
  06-03-2013, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Google prezanton syzet inteligjente (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 21-02-2013 01:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  21-02-2013, 01:09 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,748
  28-01-2013, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ja televizori me i madh nė botė!

  Hapur nga Erinaa, 09-01-2013 11:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,809
  26-01-2013, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smartphone” qė mund tė lahet nė lavatriēe

  Hapur nga Erinaa, 09-01-2013 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,615
  09-01-2013, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Ide Teknologjia nė 2013: Gjashtė parashikime

  Hapur nga vaaldr1n, 30-12-2012 11:52 PM
  2013, e ardhme, njerez, parashikime, teknologji, vit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,113
  31-12-2012, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,023
  30-12-2012, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,190
  28-12-2012, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Moti Dell largohet nga tregu i smartphone-eve

  Hapur nga vaaldr1n, 14-12-2012 10:21 PM
  android, dell, smartphone, tablet, terheqje, treg
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,503
  14-12-2012, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Bota Tastierė me Dy Funksione

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,970
  02-12-2012, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Arrow Samsung Galaxy S4

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:46 PM
  galaksy, s4444, samsung
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,914
  02-12-2012, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Bota Archos vjen me Tablo 13.3 inē

  Hapur nga abdullah92, 01-12-2012 11:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,671
  01-12-2012, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Smile Short Message Service (SMS) mbush 20 vjet

  Hapur nga vaaldr1n, 01-12-2012 06:17 PM
  20 vjet, celulare, mesazhe, pervjetor, sherbim, sms, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,813
  01-12-2012, 06:17 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.