+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 49 nga 52 FillimiFillimi ... 39444546474849505152 I funditI fundit
Temat nga 1441 deri nė 1470 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,820
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Firefox 3 Final - Sot pretendon rekordin

  Hapur nga ReniX, 17-06-2008 08:08 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,172
  17-06-2008, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,533
  12-06-2008, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
 2. iPhone 2.0 WWDC 2008

  Hapur nga ReniX, 09-06-2008 08:37 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,167
  12-06-2008, 12:36 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,285
  04-06-2008, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Anti furto per kompjuterat Apple

  Hapur nga ReniX, 28-05-2008 06:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,531
  28-05-2008, 06:44 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 3D Packages

  Hapur nga EMAUS, 12-05-2008 10:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,565
  14-05-2008, 09:32 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Microsoft Windows Messenger TV

  Hapur nga ReniX, 14-05-2008 01:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,362
  14-05-2008, 01:53 AM Shko tek postimi i fundit
 6. 69 kėshilla pėr njė kompjuter tė sigurt

  Hapur nga EMAUS, 23-02-2008 10:13 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,216
  05-05-2008, 06:37 AM Shko tek postimi i fundit
 7. PMS - Mesazhet me "AROME" per celularet

  Hapur nga ReniX, 04-05-2008 02:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,447
  04-05-2008, 02:38 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Celularėt nuk e rrisin rrezikun pėr kancer

  Hapur nga EMAUS, 03-05-2008 11:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,045
  03-05-2008, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Telefonata pa LIMIT - Lufta e VoIP

  Hapur nga ReniX, 23-04-2008 12:49 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,967
  23-04-2008, 01:05 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Telefoni Celular mbush 35 Vjeē

  Hapur nga ReniX, 07-04-2008 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,915
  07-04-2008, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Makina qe fluturon

  Hapur nga ReniX, 31-03-2008 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,910
  31-03-2008, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Adobe Photoshop Online

  Hapur nga Real-Love, 29-03-2008 03:07 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,705
  29-03-2008, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Shkarko Mozilla Firefox 3 nė Gjuhėn Shqipe

  Hapur nga ReniX, 19-03-2008 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,356
  25-03-2008, 12:15 AM Shko tek postimi i fundit
 14. YouTube mė i popullarizuari

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:25 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,045
  21-03-2008, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Dizeli R8 nga Audi nė pikėpyetje

  Hapur nga Lirimi-Crack, 21-03-2008 06:25 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,414
  21-03-2008, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Paralajmėrohet Peugeot 608

  Hapur nga Lirimi-Crack, 21-03-2008 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,325
  21-03-2008, 06:23 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Mercedes rifreskon modelin B-Class

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:24 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,381
  21-03-2008, 01:27 AM Shko tek postimi i fundit
 18. 26 vjet burg pėr dėrgim tė spam-it

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,157
  20-03-2008, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si do tė jetė Opel Astra e re?

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,218
  20-03-2008, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Celular i Motorolas me dy kamera

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:18 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,365
  20-03-2008, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Facebook dhe intimiteti

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,394
  20-03-2008, 10:17 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Mercedes paraqet ML-klasėn e ridizajnuar

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,875
  20-03-2008, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamante

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,479
  20-03-2008, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Zhvillohet celulari mė i hollė nė botė

  Hapur nga Lirimi-Crack, 20-03-2008 10:10 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,213
  20-03-2008, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.