Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,661
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 51 nga 52 FillimiFillimi ... 4146474849505152 I funditI fundit
Temat nga 1501 deri nė 1530 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Google fsheh tė vėrtetėn

  Hapur nga Altin111, 06-12-2007 07:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,691
  06-12-2007, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Laptop me veshje dru (Asus)

  Hapur nga Altin111, 29-11-2007 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,774
  02-12-2007, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 2009, kompiuter me 5 TByte memorie!

  Hapur nga Altin111, 22-11-2007 05:59 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,009
  22-11-2007, 09:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,257
  22-11-2007, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Microsoft

  Hapur nga Altin111, 19-11-2007 06:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,649
  19-11-2007, 06:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Autobuzi me lluksoz ne bote.

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 07:44 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,248
  16-11-2007, 12:43 PM Shko tek postimi i fundit
 6. KUJDES!!! Virus me emrin "invitatione"

  Hapur nga carolina, 13-11-2007 06:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,669
  14-11-2007, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn.

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 07:19 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,003
  14-11-2007, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Telefonat me lluksoz ne bote, Vertu

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 07:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,080
  13-11-2007, 10:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Gadgets me kristale Swarovski!..

  Hapur nga carolina, 12-11-2007 02:33 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,069
  13-11-2007, 06:06 PM Shko tek postimi i fundit
 10. How to buy a Computer!

  Hapur nga sir_tiger, 25-10-2007 01:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,094
  25-10-2007, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
 11. PS3 ul cmimet ne SHBA

  Hapur nga Altin111, 24-10-2007 12:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,990
  24-10-2007, 12:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,118
  23-10-2007, 11:31 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,951
  20-10-2007, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  12-10-2007, 07:11 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Boom : SAMSUNG CAMERAPHONE 10 MP

  Hapur nga sir_tiger, 10-10-2007 12:19 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,117
  11-10-2007, 01:02 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Shiten 40 milionė licenca tė Vistas

  Hapur nga Altin111, 08-10-2007 07:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,027
  08-10-2007, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,073
  08-10-2007, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,051
  08-10-2007, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,867
  08-10-2007, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,061
  08-10-2007, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Operatori i pare falas per telefonine mobile

  Hapur nga ReniX, 26-09-2007 01:45 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,435
  26-09-2007, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Loja - Halo 3

  Hapur nga ReniX, 26-09-2007 01:39 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,193
  26-09-2007, 01:39 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Telefoni Openmoco - Rivali i iPhone

  Hapur nga ReniX, 10-07-2007 02:48 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,203
  16-07-2007, 11:29 AM Shko tek postimi i fundit
 17. e Ardhmja sipas Microsoft & Intel

  Hapur nga ReniX, 05-06-2007 01:35 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,599
  26-06-2007, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Shikoni Ameriken sikur keni dale xhiro

  Hapur nga ReniX, 05-06-2007 10:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,059
  05-06-2007, 10:17 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Firefox up to date versioni 2.0.0.4

  Hapur nga ReniX, 01-06-2007 05:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,050
  01-06-2007, 05:11 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Acesori seksi qe ngre nervat Apple-it

  Hapur nga ReniX, 25-05-2007 10:04 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,859
  26-05-2007, 02:13 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Hapet Panairi Cebit i Hi-Tech

  Hapur nga ReniX, 17-03-2007 01:08 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,568
  15-05-2007, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Eshte hapur Grada 100%SMS Falas

  Hapur nga ReniX, 31-03-2007 12:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,294
  01-05-2007, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.