+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 52 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,895
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,579
  12-12-2011, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Google prezanton "Google Music"

  Hapur nga smocking2, 06-12-2011 02:24 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,521
  09-12-2011, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Memoria hibride nė tri dimensione

  Hapur nga gjendar, 07-12-2011 10:32 PM
  memoria hibride nė tri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,204
  09-12-2011, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sulmohet BitTorrent

  Hapur nga smocking2, 16-09-2011 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,861
  08-12-2011, 10:37 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Aktivizoni shiritin e ri tė Google

  Hapur nga Epik, 03-12-2011 12:23 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,501
  04-12-2011, 01:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,846
  13-11-2011, 09:19 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post PC-ja po vdes, por shumė, shumė ngadalė!

  Hapur nga gjendar, 28-10-2011 01:02 AM
  pc-ja po vdes
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,107
  28-10-2011, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,411
  28-10-2011, 12:43 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Arnimet e Microsoftit pėr muajin tetor

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 04:19 PM
  arnimet e microsoftit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,084
  17-10-2011, 04:19 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post ARM fiton betejėn me Atomėt pėr TV-tė

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 04:15 PM
  arm fiton betejėn
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,922
  17-10-2011, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Smile AMC, zyrtarisht fitues i licencės 3G

  Hapur nga vaaldr1n, 07-10-2011 01:13 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,232
  15-10-2011, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up Sali Berisha: Internet falas pėr qytetarėt

  Hapur nga vaaldr1n, 05-10-2011 03:50 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,168
  15-10-2011, 11:57 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Angry Steve Jobs vdes nė moshėn 56 vjeēare R.I.P

  Hapur nga MAJDI, 06-10-2011 08:44 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,324
  15-10-2011, 11:42 AM Shko tek postimi i fundit
 11. I Habitur Rrjedhin pamjet e iPhone 4S?

  Hapur nga vaaldr1n, 02-10-2011 04:32 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,519
  15-10-2011, 09:51 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,630
  13-10-2011, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,462
  11-09-2011, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Unhappy A vdiq Steve Jobs?

  Hapur nga vaaldr1n, 10-09-2011 02:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,596
  10-09-2011, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Facebook nė gjueti pėr lėshimet

  Hapur nga vaaldr1n, 06-09-2011 07:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,991
  06-09-2011, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Kaluan 20 vite nga startimi i ueb faqes sė parė.

  Hapur nga MAJDI, 28-08-2011 07:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  28-08-2011, 07:07 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up iOS5 me lajmerime termeti ne Japoni

  Hapur nga vaaldr1n, 22-08-2011 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,508
  28-08-2011, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 16. K.O Kompjuterėt personalė po dalin jashtė mode

  Hapur nga vaaldr1n, 18-08-2011 12:39 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,810
  28-08-2011, 01:32 PM Shko tek postimi i fundit
 17. I Habitur “iPhone gjigant” me 1.2 metra

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2011 04:35 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,075
  28-08-2011, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Smile iPad 3, nė treg nė fillim tė 2012-s

  Hapur nga vaaldr1n, 21-08-2011 01:04 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,152
  22-08-2011, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 19. I Habitur Makina prej porcelani

  Hapur nga vaaldr1n, 08-08-2011 02:52 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,814
  10-08-2011, 11:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,955
  25-07-2011, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,331
  23-07-2011, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Smile Rritja e trafikut nė Google+ po vazhdon...

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2011 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,510
  22-07-2011, 12:06 PM Shko tek postimi i fundit
 21. I Habitur iPhone 5, kamerė Full HD nė 1080p?

  Hapur nga vaaldr1n, 10-06-2011 06:48 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,173
  21-07-2011, 08:39 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Sony, paraqet njėsitė S1 dhe S2

  Hapur nga vaaldr1n, 14-07-2011 12:18 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,274
  14-07-2011, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.