Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,280
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 52 FillimiFillimi ... 2345678910111217 ... I funditI fundit
Temat nga 181 deri nė 210 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Sony, paraqet njėsitė S1 dhe S2

  Hapur nga vaaldr1n, 14-07-2011 12:18 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,357
  14-07-2011, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
 2. I Habitur iPhone 5 lansohet mė 16 gusht?

  Hapur nga vaaldr1n, 14-07-2011 12:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,299
  14-07-2011, 12:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. SHBA, kundėr piratėve rrjet mė i ngadaltė

  Hapur nga Kliton, 10-07-2011 05:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,392
  10-07-2011, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 4. I Habitur iPhone 5 do tė duket kėshtu? (Foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 29-06-2011 04:27 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,346
  02-07-2011, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,029
  28-06-2011, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Shkruani me zė!!

  Hapur nga Erdi, 23-06-2011 05:41 PM
  google chrome, google search
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,143
  24-06-2011, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,548
  09-06-2011, 10:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,258
  08-06-2011, 09:37 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Kujdes! "Apple" pėrgjon vendodhjen tuaj

  Hapur nga vaaldr1n, 21-04-2011 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,538
  06-06-2011, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Tė provosh rrobat pa i veshur (VIDEO)

  Hapur nga labja, 02-06-2011 01:41 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,438
  04-06-2011, 06:13 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Kina 'sulmon' Gmail

  Hapur nga vaaldr1n, 04-06-2011 03:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,469
  04-06-2011, 03:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. K.O G8: Ligje pėr internet si pėr secilin shtet

  Hapur nga vaaldr1n, 29-05-2011 05:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,980
  29-05-2011, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
 10. I Habitur Askush nuk dėshiron 3D TV!

  Hapur nga vaaldr1n, 23-05-2011 05:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,216
  23-05-2011, 05:22 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Internet edhe pėr fshatrat e Shqipėrisė

  Hapur nga vaaldr1n, 13-05-2011 09:32 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,373
  15-05-2011, 01:17 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,003
  13-05-2011, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Zyrtare: Microsoft tė blejė Skype !

  Hapur nga vaaldr1n, 10-05-2011 08:57 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,339
  11-05-2011, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,734
  10-05-2011, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Arrow Njė libėr qė kushton sa njė makinė

  Hapur nga vaaldr1n, 08-05-2011 07:09 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,371
  08-05-2011, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Prezantohet “celulari flete”

  Hapur nga ulkina, 08-05-2011 02:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,575
  08-05-2011, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,983
  03-05-2011, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Samsung gati ta pushtojė botėn me Galaxy SII

  Hapur nga vaaldr1n, 28-04-2011 08:10 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,452
  28-04-2011, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,135
  27-04-2011, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,675
  26-04-2011, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Talking Nė treg, tastiera e vėrtetė shqipe!

  Hapur nga vaaldr1n, 20-04-2011 07:44 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,711
  22-04-2011, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,563
  22-04-2011, 06:18 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

  Hapur nga vaaldr1n, 21-04-2011 11:54 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,471
  22-04-2011, 06:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,846
  20-04-2011, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Sharkoon QuickPort Intern pėr disqe

  Hapur nga gjendar, 18-04-2011 02:44 PM
  sharkoon
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,841
  18-04-2011, 02:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,986
  16-04-2011, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,777
  16-04-2011, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.