+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 52 FillimiFillimi ... 34567891011121318 ... I funditI fundit
Temat nga 211 deri nė 240 prej 1545

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,019
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,129
  15-04-2011, 02:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Talking iPhone 4 i bardhė nė fund tė Prillit !

  Hapur nga vaaldr1n, 14-04-2011 11:22 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,896
  15-04-2011, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,415
  13-04-2011, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Talking Firefox 5 arrin mė herėt

  Hapur nga vaaldr1n, 13-04-2011 12:33 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,938
  13-04-2011, 02:54 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post HTC Flyer mė 9 maj nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 12-04-2011 11:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,755
  12-04-2011, 11:47 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Raketa mė e madhe nė Hėnė mė 2013 (video)

  Hapur nga gjendar, 08-04-2011 11:07 PM
  raketa mė e madhe
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,576
  09-04-2011, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Linux shėnon 20 vjetorin e themelimit

  Hapur nga gjendar, 07-04-2011 05:50 PM
  linux shėnon 20 vjetorin
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,829
  07-04-2011, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post iPhone 5 vjen nė qershor?

  Hapur nga vaaldr1n, 06-04-2011 01:17 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,848
  06-04-2011, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Detaje tė reja rreth Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 05-04-2011 01:05 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,192
  05-04-2011, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Talking Zhbllokohet iPhone 4

  Hapur nga vaaldr1n, 05-04-2011 02:46 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,526
  05-04-2011, 02:47 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Telefonat edhe si kuleta?

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2011 08:10 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  03-04-2011, 08:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,993
  03-04-2011, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post LG prin nė tregun e LED-ekraneve

  Hapur nga gjendar, 02-04-2011 10:53 PM
  lg prin nė tregun
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,217
  03-04-2011, 01:42 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Detaje tė ēipsetės Intel X79

  Hapur nga gjendar, 02-04-2011 10:51 PM
  detaje tė ēipsetės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,470
  02-04-2011, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Firefox 5 i gatshėm pėr shkarkim

  Hapur nga vaaldr1n, 01-04-2011 04:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,763
  01-04-2011, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Edhe Google bėhet me Like, e quan +1

  Hapur nga gjendar, 30-03-2011 11:22 PM
  edhe google bėhet me like
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,169
  30-03-2011, 11:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,002
  30-03-2011, 09:29 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Talking “Firefox 4 Launch Party” edhe nė Prishtinė

  Hapur nga vaaldr1n, 28-03-2011 10:23 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,839
  29-03-2011, 10:45 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Motorola zhvillon sistem operativ?

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:27 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,460
  27-03-2011, 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post iMac mė tė shpejtė nė prill?

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:31 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,736
  27-03-2011, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Chrome 11 me 3D CCS dhe kontroll pėrmes zėrit

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:29 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  27-03-2011, 12:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,600
  27-03-2011, 12:28 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Vjen iOS 4.3.1

  Hapur nga vaaldr1n, 25-03-2011 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,375
  25-03-2011, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Thumbs up Analizė e Firefox 4

  Hapur nga vaaldr1n, 25-03-2011 10:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  25-03-2011, 10:24 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Internet Explorer 10 sekret

  Hapur nga gjendar, 23-03-2011 11:25 PM
  internet explorer
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,625
  24-03-2011, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Yahoo sfidon Google me Search Direct

  Hapur nga gjendar, 24-03-2011 12:19 AM
  yahoo sfidon
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,258
  24-03-2011, 03:01 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.