+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 52 FillimiFillimi ... 34567891011121318 ... I funditI fundit
Temat nga 211 deri nė 240 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,511
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Telefoni i parė i menēur me parapagesė

  Hapur nga Erinaa, 16-04-2011 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,014
  16-04-2011, 05:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,157
  15-04-2011, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Talking iPhone 4 i bardhė nė fund tė Prillit !

  Hapur nga vaaldr1n, 15-04-2011 12:22 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,925
  15-04-2011, 03:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,436
  13-04-2011, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Firefox 5 arrin mė herėt

  Hapur nga vaaldr1n, 13-04-2011 01:33 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,960
  13-04-2011, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post HTC Flyer mė 9 maj nė Evropė

  Hapur nga vaaldr1n, 13-04-2011 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,778
  13-04-2011, 12:47 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Raketa mė e madhe nė Hėnė mė 2013 (video)

  Hapur nga gjendar, 09-04-2011 12:07 AM
  raketa mė e madhe
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,609
  09-04-2011, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Linux shėnon 20 vjetorin e themelimit

  Hapur nga gjendar, 07-04-2011 06:50 PM
  linux shėnon 20 vjetorin
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,850
  08-04-2011, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Post iPhone 5 vjen nė qershor?

  Hapur nga vaaldr1n, 06-04-2011 02:17 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,873
  06-04-2011, 06:46 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Detaje tė reja rreth Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 05-04-2011 02:05 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,212
  06-04-2011, 12:21 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Talking Zhbllokohet iPhone 4

  Hapur nga vaaldr1n, 05-04-2011 03:46 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,534
  05-04-2011, 03:47 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Telefonat edhe si kuleta?

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2011 09:10 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,141
  03-04-2011, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,009
  03-04-2011, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post LG prin nė tregun e LED-ekraneve

  Hapur nga gjendar, 02-04-2011 11:53 PM
  lg prin nė tregun
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,253
  03-04-2011, 02:42 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Detaje tė ēipsetės Intel X79

  Hapur nga gjendar, 02-04-2011 11:51 PM
  detaje tė ēipsetės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,495
  02-04-2011, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post Firefox 5 i gatshėm pėr shkarkim

  Hapur nga vaaldr1n, 01-04-2011 05:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,785
  01-04-2011, 05:05 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Edhe Google bėhet me Like, e quan +1

  Hapur nga gjendar, 31-03-2011 12:22 AM
  edhe google bėhet me like
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,210
  31-03-2011, 12:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,025
  30-03-2011, 10:29 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Talking “Firefox 4 Launch Party” edhe nė Prishtinė

  Hapur nga vaaldr1n, 28-03-2011 11:23 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,849
  29-03-2011, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Motorola zhvillon sistem operativ?

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:27 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,516
  27-03-2011, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post iMac mė tė shpejtė nė prill?

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:31 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,759
  27-03-2011, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Chrome 11 me 3D CCS dhe kontroll pėrmes zėrit

  Hapur nga vaaldr1n, 27-03-2011 12:29 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,861
  27-03-2011, 12:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,616
  27-03-2011, 12:28 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Thumbs up Vjen iOS 4.3.1

  Hapur nga vaaldr1n, 25-03-2011 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,404
  25-03-2011, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Thumbs up Analizė e Firefox 4

  Hapur nga vaaldr1n, 25-03-2011 10:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,788
  25-03-2011, 10:24 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Internet Explorer 10 sekret

  Hapur nga gjendar, 23-03-2011 11:25 PM
  internet explorer
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,656
  24-03-2011, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.