Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,280
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 9 nga 52 FillimiFillimi ... 456789101112131419 ... I funditI fundit
Temat nga 241 deri nė 270 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,117
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Yahoo sfidon Google me Search Direct

  Hapur nga gjendar, 23-03-2011 11:19 PM
  yahoo sfidon
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,333
  24-03-2011, 02:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. I Habitur Botėrori 2022, re artificiale kundėr vapės

  Hapur nga vaaldr1n, 22-03-2011 11:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,219
  23-03-2011, 01:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,681
  23-03-2011, 01:11 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post HTC me telefon 3D dhe tablet 4G

  Hapur nga vaaldr1n, 22-03-2011 10:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,856
  23-03-2011, 01:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Google Chrome imun ndaj vrimės nė Flash

  Hapur nga gjendar, 22-03-2011 02:39 AM
  google chrome i
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,780
  22-03-2011, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,374
  22-03-2011, 10:25 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Pėrditėsime mė tė shpeshta tė Firefox

  Hapur nga gjendar, 20-03-2011 03:15 PM
  pėrditėsime
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,460
  22-03-2011, 08:10 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Nokia merr patentėn pėr tablet

  Hapur nga vaaldr1n, 21-03-2011 05:24 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,399
  22-03-2011, 04:32 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Mozilla lanson Firefox 4 !

  Hapur nga vaaldr1n, 21-03-2011 04:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,652
  21-03-2011, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Versioni i ri i MobileMe, nė prill?

  Hapur nga gjendar, 20-03-2011 03:19 PM
  versioni i ri i mobileme
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,668
  20-03-2011, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Djallėzore Katėrdhjetėvjetori i paraqitjes sė viruseve

  Hapur nga gjendar, 19-03-2011 11:49 PM
  katėrdhjetėvjetori
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,505
  20-03-2011, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,258
  19-03-2011, 02:54 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Firefox 4 do te lansohet me 22 Mars!

  Hapur nga vaaldr1n, 17-03-2011 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,620
  17-03-2011, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Pikturat dixhitale nė tregun shqiptar

  Hapur nga vaaldr1n, 17-03-2011 12:11 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,853
  17-03-2011, 12:11 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Microsoft lanson Internet Explorer 9

  Hapur nga vaaldr1n, 15-03-2011 12:44 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,929
  16-03-2011, 10:02 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post IPv6, problem i madh pėr veglat antispam?

  Hapur nga gjendar, 15-03-2011 10:14 PM
  ipv6, problem
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,929
  16-03-2011, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 14. 20 000 $ kush Haker thyen Google Chome - in

  Hapur nga lovee, 13-03-2011 01:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,847
  16-03-2011, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,491
  16-03-2011, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,793
  15-03-2011, 05:41 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post iPad 2, radhė tė gjata nė Nju Jork

  Hapur nga vaaldr1n, 15-03-2011 12:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,990
  15-03-2011, 12:43 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Nė pranverė vjen iPhone 4 i bardhė

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2011 06:46 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,708
  14-03-2011, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Ēfarė thonė pėr iPad 2?

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2011 05:37 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,506
  14-03-2011, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Virusi "Charlie Sheen ka vdekur"

  Hapur nga lovee, 13-03-2011 12:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,258
  13-03-2011, 04:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,030
  13-03-2011, 02:14 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post Wi-Fi pėr 30% mė i ngadalshėm

  Hapur nga gjendar, 11-03-2011 11:49 PM
  wi-fi pėr 30%
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,086
  12-03-2011, 09:23 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Google ndihmon Japoninė me Person Finder

  Hapur nga vaaldr1n, 12-03-2011 01:28 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,809
  12-03-2011, 07:58 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,507
  11-03-2011, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Thumbs up Microsoft konfirmon lansimin e IE9 me 14 Mars

  Hapur nga vaaldr1n, 09-03-2011 05:33 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,882
  10-03-2011, 05:54 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Roboti mė real qė keni parė ndonjėherė.

  Hapur nga gjendar, 10-03-2011 12:28 AM
  roboti mė real
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,104
  10-03-2011, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Post 1 TB pėr pllakė

  Hapur nga gjendar, 10-03-2011 12:40 AM
  1 tb pėr pllakė
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,169
  10-03-2011, 12:40 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.