+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 11:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,513
  13-08-2015, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Te rejat rreth Teknologjise

  Hapur nga Kliton, 29-01-2009 12:36 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  hi-tech, informacione, informatike, lajme, teknologji
  • Pėrgjigje: 260
  • Lexime: 62,175
  25-09-2009, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Cili eshte kompjuteri qe ju zoteroni? Parametra e foto!

  Hapur nga sir_tiger, 11-09-2007 03:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,922
  18-09-2013, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 10 Celularėt mė tė shitur nė botė !

  Hapur nga Altin111, 26-09-2007 08:17 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 10,101
  17-02-2008, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Tė provosh rrobat pa i veshur (VIDEO)

  Hapur nga labja, 02-06-2011 02:41 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,064
  04-06-2011, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Shkarko Windows 7 - Sistemi Opetativ i Ri nga Microsoft

  Hapur nga ReniX, 14-01-2009 05:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  microsoft, sistem operativ, windows 7, windows vista
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,901
  29-06-2009, 10:45 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,478
  07-12-2009, 06:17 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up Shkruani me zė!!

  Hapur nga Erdi, 23-06-2011 06:41 PM
  google chrome, google search
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,758
  24-06-2011, 10:47 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Shkarko Mozilla Firefox 3 nė Gjuhėn Shqipe

  Hapur nga ReniX, 19-03-2008 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,425
  25-03-2008, 12:15 AM Shko tek postimi i fundit
 8. 69 kėshilla pėr njė kompjuter tė sigurt

  Hapur nga EMAUS, 23-02-2008 10:13 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,335
  05-05-2008, 07:37 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Talking Ja sesi vidhet iPhone 4 nė Prishtinė

  Hapur nga vaaldr1n, 22-04-2011 12:54 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,249
  22-04-2011, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Kompjuterat qe ndjekin moden!

  Hapur nga ReniX, 12-06-2008 12:15 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,789
  03-06-2009, 08:26 AM Shko tek postimi i fundit
 11. 15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn.

  Hapur nga Altin111, 13-11-2007 08:19 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,747
  14-11-2007, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Eshte hapur Grada 100%SMS Falas

  Hapur nga ReniX, 31-03-2007 01:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,697
  01-05-2007, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Post IPv6, problem i madh pėr veglat antispam?

  Hapur nga gjendar, 15-03-2011 11:14 PM
  ipv6, problem
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,672
  16-03-2011, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Jashtėtokėsorė nė tokė?!

  Hapur nga vaaldr1n, 02-12-2010 11:52 AM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,567
  04-12-2010, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Pėr tė gjithė webmasterat...

  Hapur nga Lirenti, 09-02-2007 09:34 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,460
  15-03-2007, 07:10 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Ide Kujdes! "Apple" pėrgjon vendodhjen tuaj

  Hapur nga vaaldr1n, 21-04-2011 01:26 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,310
  07-06-2011, 12:14 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Pirateria nė rritje

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 01:15 AM
  pirateria nė rritje
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,782
  24-02-2011, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Inteligjenca Artificiale

  Hapur nga Aragon, 20-02-2007 12:02 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,735
  27-02-2007, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si te hap nje web personal?

  Hapur nga ardona, 09-09-2010 04:14 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,575
  27-09-2010, 12:34 PM Shko tek postimi i fundit
 20. 10 shpikjet e dėshtuara tė 2010-s

  Hapur nga Kliton, 29-12-2010 08:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,531
  31-12-2010, 09:17 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Post LimeWire mbyllet pėrgjithmonė

  Hapur nga vaaldr1n, 28-10-2010 11:48 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,492
  01-11-2010, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Sekrete te Internetit!

  Hapur nga ReniX, 01-07-2008 04:42 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,388
  18-05-2009, 12:36 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga Kliton, 04-02-2009 07:36 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,373
  24-02-2009, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,357
  26-11-2009, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
 24. India do tė prodhojė laptop prej 20 dollarėsh

  Hapur nga Kliton, 04-02-2009 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,341
  20-03-2009, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,252
  28-10-2009, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
 25. I Habitur iPhone 5, kamerė Full HD nė 1080p?

  Hapur nga vaaldr1n, 10-06-2011 07:48 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,241
  21-07-2011, 09:39 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 52 1234561151 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.