Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,716
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910
Temat nga 271 deri nė 283 prej 283

Forumi: Software - Programe pėr Kompjuter

Jo programe me Crack, Seriale apo Warez Diskutime dhe testime tė programeve qė qarkullojnė nė rrjet. Ndani eksperiencat tuaja.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programe nė Gjuhėn Shqipe

  Hapur nga ReniX, 19-03-2008 08:40 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 45,326
  19-02-2017, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Veshjet dhe Shtesat me te mira per Google Chrome

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:15 PM
  best of, browser, chrome, facebook, forum shqip, google, google chrome, programe shqip, veshje per chrome
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,993
  31-05-2012, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Programe Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet dhe Plugin qe duhet te azhornoni me shpesh ne Windows

  Hapur nga ReniX, 14-04-2012 01:15 PM
  chrome shqip, internet browser, mozilla firefox, programe shqip, remove trojan, shfletues web, trojan, update
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,968
  14-04-2012, 01:15 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ekrani laget nga shiu (video)

  Hapur nga ReniX, 25-10-2007 04:02 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,816
  22-04-2008, 04:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Nje program per lidhjet e shpejta HotKey

  Hapur nga ReniX, 20-04-2008 06:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,150
  20-04-2008, 06:03 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Hydra, i ngjashem me Word 2007, por per internetin

  Hapur nga ReniX, 15-04-2008 05:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,920
  15-04-2008, 05:02 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Adobe Media Player

  Hapur nga ReniX, 13-04-2008 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,076
  13-04-2008, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Editor per filet XML

  Hapur nga ReniX, 13-04-2008 04:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,994
  13-04-2008, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. 11 Programe per te fshire gjurmet nga Interneti

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 03:58 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,581
  20-03-2008, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Shto fotot e tua ne Google Maps!

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 03:36 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,134
  20-03-2008, 03:36 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Faqja web eBay

  Hapur nga ReniX, 11-03-2008 02:45 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,263
  11-03-2008, 02:45 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,104
  11-03-2008, 02:38 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?

  Hapur nga ReniX, 11-03-2008 02:32 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,769
  11-03-2008, 02:32 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Defragmentacioni Kompiuterit

  Hapur nga ReniX, 11-03-2008 02:14 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,099
  11-03-2008, 02:14 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Ēfarė ėshtė Bluetooth

  Hapur nga ReniX, 11-03-2008 02:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,206
  11-03-2008, 02:09 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Windows Live Messenger 8.5 Beta

  Hapur nga ReniX, 05-06-2007 02:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,213
  05-06-2007, 02:19 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.