+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Hapėsirė Shkarkimesh

Hapėsirė dedikuar shkarkimeve tė ndryshme. Ky Forum nuk kontrollohet nga Administratori. Pėrgjegjėsitė janė tė gjitha mbi ju.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

  1. Programe tė larmishėm pėr kompjuterin tuaj.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 434
    • Postime: 3,767

    Postimi i Fundit:

    Private
  2. Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 349
    • Postime: 2,419

    Postimi i Fundit:

    Private
    1. Kėrkoni kėngėt qė dėshironi tė dėgjoni. Bėni kėrkesėn e njė kėnge qė nuk po e gjeni dot dhe pėr pak ēaste do kesh mundesi pėr ta shkarkuar. Kėrko tani njė MP3!

      Veprime nė Forum:

      Statistikat e Forumit:

      • Tema: 105
      • Postime: 282

      Postimi i Fundit:

      Private
    2. Ketu do tė gjeni arkivin e muzikės sė huaj.

      Veprime nė Forum:

      Statistikat e Forumit:

      • Tema: 154
      • Postime: 398

      Postimi i Fundit:

      Private
    3. Video Muzikore me klipet mė te dėgjuar dhe ato mė ritmike.

      Veprime nė Forum:

      Statistikat e Forumit:

      • Tema: 46
      • Postime: 1,186

      Postimi i Fundit:

      Private
  3. Filma shqiptare dhe te huaj, komedi dhe shume te tjera.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 733
    • Postime: 2,106

    Postimi i Fundit:

    Private
    1. Shikoni Filma Falas nga ata me te fundit deri tek serialet tuaj te preferuar.

      Veprime nė Forum:

      Statistikat e Forumit:

      • Tema: 176
      • Postime: 409

      Postimi i Fundit:

      Private
    2. Shikoni qindra Filma Shqiptare

      Veprime nė Forum:

      Statistikat e Forumit:

      • Tema: 48
      • Postime: 111

      Postimi i Fundit:

      Private
  4. Kėtu do tė gjeni lojrat e fundit qė qarkullojn nė rrjet gjithashtu lojrat e vjetra historike.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 318
    • Postime: 1,410

    Postimi i Fundit:

    Private
  5. Hapėsire dedikuar ndėrtimit tė faqeve Web si dhe burime pėr Webmaster. Gjithashtu Sfonde per Kompjuter dhe Libra elektronikė.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 132
    • Postime: 336

    Postimi i Fundit:

    Private
  6. Nėn Forumi pėrmban materiale pėr tė rritur. Ndalohet hyrja e moshes nėn +18 vjeē. Forumi kėrkon njė fjalėkalim. NUK LEJOHEN MATERIALE ME PĖRMBAJTJE PORNO.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 99
    • Postime: 611

    Postimi i Fundit:

    Private
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi