+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 11 nga 20 FillimiFillimi ... 678910111213141516 ... I funditI fundit
Temat nga 301 deri nė 330 prej 600

Forumi: Aktualiteti Shqiptar

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,235
  06-06-2008, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Trafikanti shqiptar me 46 kg hashash

  Hapur nga ReniX, 06-06-2008 03:15 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,447
  06-06-2008, 03:15 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Babai mbyt djalin 7 muajsh

  Hapur nga EMAUS, 02-06-2008 02:15 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,342
  02-06-2008, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. QENDER NUCLEARE NE SHQIPERI

  Hapur nga argjiro, 29-05-2008 06:27 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,910
  31-05-2008, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Top Media ne zi, vdes themeluesi Dritan Hoxha

  Hapur nga ReniX, 23-05-2008 05:58 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,352
  23-05-2008, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  Hapur nga Altin111, 06-12-2007 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,319
  23-05-2008, 10:35 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Fjalėt qė mori me vete

  Hapur nga EMAUS, 21-04-2008 09:18 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,140
  21-04-2008, 08:20 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Shqiperia ne NATO

  Hapur nga kuklla, 04-04-2008 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,099
  10-04-2008, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fieri, 25% e sėmundjeve nga ndotja

  Hapur nga EMAUS, 08-04-2008 11:45 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,829
  08-04-2008, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kampioni shqiptar i boksit boteror Kreshnik Qato

  Hapur nga ReniX, 05-04-2008 02:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,710
  05-04-2008, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ora Legale kthehet me 30 Mars

  Hapur nga Lirenti, 25-03-2008 03:25 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,828
  30-03-2008, 01:34 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Urime Mėvetėsia e Kosovės

  Hapur nga Kampioni99, 17-02-2008 09:52 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,178
  25-03-2008, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Lajme Flash

  Hapur nga ReniX, 21-03-2008 07:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,872
  23-03-2008, 04:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Dhuna kundėr shtypit ėshtė e patolerueshme”

  Hapur nga kuklla, 14-03-2008 05:44 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,611
  14-03-2008, 05:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sheshi Skėnderbej, Tirane

  Hapur nga ema_d, 13-03-2008 01:40 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,100
  13-03-2008, 02:44 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Pėrplaset autobusi qė shkonte nė Athinė

  Hapur nga kuklla, 11-03-2008 11:39 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,524
  11-03-2008, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Mbipesha shkaku i Tragjedise

  Hapur nga ReniX, 10-03-2008 04:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,447
  10-03-2008, 04:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. gazetat 10/03/2007

  Hapur nga kuklla, 10-03-2008 11:22 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,365
  10-03-2008, 11:22 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Harta e shitjes se kokaines dhe heroines

  Hapur nga kuklla, 10-03-2008 11:14 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,562
  10-03-2008, 11:14 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Avioni fantazmė alarmon NATO-n dhe Shqipėrinė

  Hapur nga kuklla, 06-03-2008 11:12 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,592
  08-03-2008, 02:51 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Sot, 129 vjet nga lindja e alfabetit shqip

  Hapur nga kuklla, 06-03-2008 11:26 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,745
  06-03-2008, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,034
  04-03-2008, 01:48 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Valixhja 1 milion Euro

  Hapur nga ReniX, 04-03-2008 08:38 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,920
  04-03-2008, 09:37 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Zbulohet pėrkrenarja e rrallė ilire

  Hapur nga kuklla, 28-02-2008 11:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,139
  28-02-2008, 11:30 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Shoqet e Klejdes: "Nuk donte te kthehej ne fshat"

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 11:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,502
  27-02-2008, 11:04 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Piramida, zhduken 5 miliarde leke me fajde

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 11:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,966
  27-02-2008, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Vrau burrin, dėnohet me 11 vjet burg

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 10:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,328
  27-02-2008, 10:41 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Panik nė rrugė, tėrhiqet zvarrė 4-vjeēari

  Hapur nga kuklla, 27-02-2008 10:36 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,437
  27-02-2008, 10:36 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.