+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 20 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 600

Forumi: Aktualiteti Shqiptar

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.

 1. Zemer Abetarja i bashkon shqiptarėt

  Hapur nga vaaldr1n, 17-05-2012 12:41 PM
  abetare, aktualitet, gjuha, kosova, shqipe, shqiperia, shqiptar
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,021
  17-05-2012, 08:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,251
  13-05-2012, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Shqiperia behet pjese e vendeve te shenjta

  Hapur nga olsii, 13-05-2012 11:25 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  13-05-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Njė shqiptar nė muzeun e BMW-sė

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2012 02:06 PM
  bmw, marsel theodhori, muze, shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,718
  06-05-2012, 02:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,669
  01-05-2012, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,288
  24-04-2012, 06:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,472
  23-04-2012, 07:12 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Taksistėt pa leje, shumica janė policė !!

  Hapur nga labja, 22-04-2012 06:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,078
  22-04-2012, 06:09 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Greqia kthen ne kufi gjyqtaret e <<Boboshtices>>

  Hapur nga 3r1k0, 20-04-2012 12:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,403
  21-04-2012, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Smile Panairi i poēerisė nė Korcė

  Hapur nga vaaldr1n, 14-04-2012 12:20 PM
  korca, krishti, panair, pashket, pcerise
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,480
  14-04-2012, 12:20 PM Shko tek postimi i fundit
 7. K.O Dashuria e shkodranes me serbin

  Hapur nga vaaldr1n, 04-04-2012 11:19 PM
  kosova, martesa, serbia, shkodra, shqiperia, shqiptar
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,404
  12-04-2012, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,616
  07-04-2012, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,649
  03-04-2012, 12:30 PM Shko tek postimi i fundit
 8. 17 maj, Gay-it paradė nė Tiranė !!

  Hapur nga labja, 24-03-2012 10:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,266
  01-04-2012, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Xhamia e madhe do te ndertohet tek sheshi Namazgjase.

  Hapur nga 3r1k0, 20-03-2012 09:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,891
  30-03-2012, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,740
  25-03-2012, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 10. OBSH: Shqipėria ne vend te fundit

  Hapur nga olsii, 20-03-2012 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,808
  21-03-2012, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Wink Nė Shqipėri ēdo ditė tri femra rikthejnė virgjėrinė

  Hapur nga vaaldr1n, 15-03-2012 03:00 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 9,365
  19-03-2012, 10:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,658
  16-03-2012, 10:33 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Dita e Verės, festime nė Tiranė dhe Elbasan

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2012 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,478
  14-03-2012, 02:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,461
  11-03-2012, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Angry Mbi 9000 aborte nė vit !!

  Hapur nga labja, 06-03-2012 09:35 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,919
  10-03-2012, 05:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,221
  08-03-2012, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.