Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,410
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Temat nga 31 deri nė 38 prej 38

Forumi: Kampionate botėrore

Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

 1. Kampionati Boteror Femra

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 07:52 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,915
  30-09-2007, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Berlusconi Trofe 2007

  Hapur nga Altin111, 29-07-2007 05:21 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,978
  17-08-2007, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,615
  11-08-2007, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Kupa Uefa Fituesit

  Hapur nga Altin111, 11-08-2007 04:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,407
  11-08-2007, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Champions League Fituesit

  Hapur nga Altin111, 11-08-2007 04:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,853
  11-08-2007, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
 5. German Liga Pokal 2007

  Hapur nga Altin111, 22-07-2007 07:09 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,448
  29-07-2007, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ēaste nga Champions League Athin 2007

  Hapur nga ReniX, 23-05-2007 06:01 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,399
  24-05-2007, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Futbolli virtual, krijoni skuadren tuaj

  Hapur nga ReniX, 04-03-2007 10:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,996
  04-03-2007, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.