Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,137
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 68

Forumi: Informacione dhe Komunikime

Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Hapur nga ReniX, 01-06-2008 05:54 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,414
  08-09-2018, 08:48 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Hapur nga Administratori, 14-10-2013 01:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, diskutime, forum, humor
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,132
  26-02-2014, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Hapur nga Administratori, 23-10-2013 07:47 PM
  argetim, diskutime, djem, forum, grada, humor, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,699
  23-10-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Hapur nga Administratori, 02-06-2012 01:37 PM
  diskutime, forum, gjej pune, kategori, kerkesa pune, lajmerime, marketing, oferta pune, pune, punesime, reklama, shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,146
  23-10-2013, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Hapur nga ReniX, 24-02-2011 02:01 PM
  diskutime, falas, forum, foto, galeri, imaxhe, komunitet, mobile, telefona, vajza, video
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,458
  10-03-2013, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!

  Hapur nga Lirenti, 31-05-2008 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,093
  31-05-2008, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,860
  22-06-2009, 06:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,374
  10-06-2009, 04:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,661
  30-01-2009, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 1. [INFO] Fjalekryqe

  Hapur nga Lirenti, 01-12-2006 05:21 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,605
  16-01-2009, 04:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,016
  16-11-2008, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,270
  02-11-2008, 07:33 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Leksione on line - Votoni temen qe doni te flitet!

  Hapur nga ReniX, 09-07-2008 04:29 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,340
  09-07-2008, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Gold TV - Televizioni per forumin tone

  Hapur nga ReniX, 04-10-2007 01:54 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,909
  08-05-2008, 06:42 PM Shko tek postimi i fundit
 4. A eshte i domosdoshem nje CHAT ne bord?

  Hapur nga Lirenti, 20-03-2008 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,126
  12-04-2008, 04:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,990
  09-03-2008, 01:46 PM Shko tek postimi i fundit
 5. kerkoj ndihm

  Hapur nga atit, 23-02-2008 08:57 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,878
  23-02-2008, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Lexo ketu para se te Ankoheni?

  Hapur nga Lirenti, 22-02-2008 02:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,677
  22-02-2008, 02:08 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Problemet me regjistrin e forumit

  Hapur nga Lirenti, 06-02-2008 01:23 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,548
  06-02-2008, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ēfare NUK ju pėlqen dhe ēfare PO!?!

  Hapur nga Lirenti, 14-05-2007 02:59 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,214
  04-11-2007, 06:37 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,755
  04-11-2007, 06:26 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Luaj Mahjongg!!!

  Hapur nga ReniX, 09-09-2007 04:49 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,437
  13-09-2007, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Hyrje e re pėr Portalin

  Hapur nga Lirenti, 25-01-2007 03:36 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,061
  16-07-2007, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,902
  21-06-2007, 11:23 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,076
  06-06-2007, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Si tė pėrdorim forumin...

  Hapur nga ReniX, 08-12-2006 05:39 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,746
  21-05-2007, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,860
  12-05-2007, 07:45 AM Shko tek postimi i fundit
 12. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit

  Hapur nga ReniX, 21-04-2007 01:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,477
  21-04-2007, 01:50 AM Shko tek postimi i fundit
 13. SMS Falas dhe per Smod, Mod, Vip, Club

  Hapur nga ReniX, 04-04-2007 11:39 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,692
  05-04-2007, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 14. [LEXO] Ju pėlqen siti? Doni tė jeni Moderator?

  Hapur nga Lirenti, 14-02-2007 04:04 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,136
  08-03-2007, 10:49 AM Shko tek postimi i fundit
 15. [Dhurime] Kontributi Juaj Bujar

  Hapur nga Lirenti, 14-02-2007 04:20 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  14-02-2007, 04:20 AM Shko tek postimi i fundit
 16. [INFO] Adresė e-mail dhe msn

  Hapur nga ReniX, 03-02-2007 04:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,256
  03-02-2007, 04:30 PM Shko tek postimi i fundit
 17. [INFO] Design i ri pėr forumin

  Hapur nga Lirenti, 31-01-2007 08:31 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,165
  01-02-2007, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 18. [INFO] Sistemi Reputacionit

  Hapur nga Lirenti, 31-01-2007 12:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,884
  31-01-2007, 12:46 AM Shko tek postimi i fundit
 19. [INFO] Foto Editor nė linjė

  Hapur nga ReniX, 08-01-2007 02:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,723
  08-01-2007, 02:28 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Salla e Lojrave

  Hapur nga ReniX, 01-12-2006 08:07 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,583
  27-12-2006, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.