Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,137
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Temat nga 61 deri nė 68 prej 68

Forumi: Informacione dhe Komunikime

Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Hapur nga ReniX, 01-06-2008 05:54 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,414
  08-09-2018, 08:48 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Hapur nga Administratori, 14-10-2013 01:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, diskutime, forum, humor
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 17,132
  26-02-2014, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Hapur nga Administratori, 23-10-2013 07:47 PM
  argetim, diskutime, djem, forum, grada, humor, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,699
  23-10-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Hapur nga Administratori, 02-06-2012 01:37 PM
  diskutime, forum, gjej pune, kategori, kerkesa pune, lajmerime, marketing, oferta pune, pune, punesime, reklama, shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,146
  23-10-2013, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Hapur nga ReniX, 24-02-2011 02:01 PM
  diskutime, falas, forum, foto, galeri, imaxhe, komunitet, mobile, telefona, vajza, video
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,458
  10-03-2013, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!

  Hapur nga Lirenti, 31-05-2008 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,093
  31-05-2008, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 1. [INFO] Hapėsira pėr Celularėt ėshtė shtuar

  Hapur nga ReniX, 26-12-2006 02:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,702
  26-12-2006, 02:07 AM Shko tek postimi i fundit
 2. [INFO] Falas dhe Fantastik Lirenti.com ToolBar

  Hapur nga ReniX, 23-12-2006 04:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,298
  23-12-2006, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
 3. [INFO] Si tė Luajm Sudoku!

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:15 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,982
  01-12-2006, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 4. [INFO] Si funksionon Dyqani?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,122
  20-11-2006, 04:18 AM Shko tek postimi i fundit
 5. [INFO]Si Funksionon llotaria?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,611
  20-11-2006, 04:18 AM Shko tek postimi i fundit
 6. [INFO] Si Tė Luajm te Casino?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,476
  20-11-2006, 04:16 AM Shko tek postimi i fundit
 7. [INFO] Si Funksionojn Pikėt dhe Lekėt?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,714
  20-11-2006, 04:16 AM Shko tek postimi i fundit
 8. [INFO] Si Funksionon Sallė Lojrash !

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 04:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,071
  20-11-2006, 04:09 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.