+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 68

Forumi: Informacione dhe Komunikime

Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Hapur nga ReniX, 01-06-2008 05:54 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,254
  08-09-2018, 08:48 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Hapur nga Administratori, 14-10-2013 01:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, diskutime, forum, humor
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,851
  26-02-2014, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Hapur nga Administratori, 23-10-2013 07:47 PM
  argetim, diskutime, djem, forum, grada, humor, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,595
  23-10-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Hapur nga Administratori, 02-06-2012 01:37 PM
  diskutime, forum, gjej pune, kategori, kerkesa pune, lajmerime, marketing, oferta pune, pune, punesime, reklama, shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,723
  23-10-2013, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Hapur nga ReniX, 24-02-2011 03:01 PM
  diskutime, falas, forum, foto, galeri, imaxhe, komunitet, mobile, telefona, vajza, video
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,784
  11-03-2013, 12:49 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!

  Hapur nga Lirenti, 31-05-2008 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,318
  31-05-2008, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Mendime Lirenti.com sė shpejti me pamje te re!

  Hapur nga vaaldr1n, 03-06-2013 06:45 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  forumi, lirenti, ndryshime, pamje, risi, shqiptar
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,312
  23-10-2013, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Bug Adresa per Imazhet

  Hapur nga Administratori, 18-02-2013 08:07 PM
  forum, imazhe, photo, server, shqip
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,021
  20-02-2013, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Sondazh Propozoni Anetarin e Vitit 2012

  Hapur nga Administratori, 08-12-2012 07:33 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, forum, humor, video, viti ri
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 8,149
  28-01-2013, 12:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,728
  09-12-2012, 11:42 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Chat-i ėshtė aktiv - Mbi 250 shqiptar nė linjė

  Hapur nga ReniX, 12-04-2008 04:58 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,227
  07-11-2012, 01:49 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Drejtesia Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012

  Hapur nga Administratori, 30-05-2012 07:49 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetar, argetim, diskutime, forum, grada, shoqeri, shqip
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 6,987
  03-08-2012, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Anetari me i mire i muajit Mars 2012

  Hapur nga Administratori, 03-04-2012 01:13 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  anetari muajt, argetim, fituesi, forum
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 10,389
  03-08-2012, 09:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,578
  24-07-2012, 05:42 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Shtoni ETIKETAT ne ēdo Teme te Re qe hapni!

  Hapur nga ReniX, 17-06-2009 07:20 PM
  disktuime, etiketa, forum, shqip
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,692
  04-06-2012, 12:41 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Anetari me i mire i muajit Prill 2012

  Hapur nga Administratori, 06-05-2012 02:15 PM
  anetar, anetari muajit, argetim, ēmime, fitues, forum, trofe, vajza
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,846
  18-05-2012, 08:57 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Informacione mbi Profilin Tuaj!

  Hapur nga Lirenti, 24-02-2008 04:36 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,886
  06-04-2012, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Jane shtuar Lojra te reja Arcade

  Hapur nga Administratori, 04-02-2012 12:16 AM
  filma falas, filma shqip, lojra arcade, lojra falas, makina motorra, megavideo, muzik shqip
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,069
  03-04-2012, 01:20 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012

  Hapur nga Administratori, 04-03-2012 06:40 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,488
  12-03-2012, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Post Anetari me i mire i Muajit...

  Hapur nga Administratori, 16-02-2012 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,004
  16-02-2012, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Votoni Anėtarin e Vitit 2011!

  Hapur nga Administratori, 30-12-2011 10:57 PM
  anetar, argetim, diskutime, djem, forum, humor, lojra, shqip, shqiptar, vajza, video, votime
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,910
  08-01-2012, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Programe Vini re: Modifikime mbi Lirenti.com

  Hapur nga Administratori, 08-01-2010 07:35 PM
  forum, kodi, php, shqip, updates
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,733
  03-12-2011, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Adriatik apo Jon? Pse jo qe te dyja ne Vlore?

  Hapur nga labja, 08-08-2011 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,909
  28-08-2011, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Degjo Radio Live dhe bej kerkesa muzikore

  Hapur nga ReniX, 02-12-2006 08:08 PM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 39,679
  05-03-2011, 05:09 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Zemer Anetaret me Gradat e Reja

  Hapur nga Administratori, 26-01-2011 11:57 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dhurata, diskutime, forum, lojra, shqip, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 7,328
  12-02-2011, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Sondazh Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!

  Hapur nga ReniX, 18-12-2010 02:35 AM
  2 Faqe
  1 2
  anetar, diskutime, djem, falas, fieri, forum, korca, kosova, prishtina, shqip, vajza, video, vlora
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,704
  14-01-2011, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 19. I Habitur Atmosfere Festash!

  Hapur nga ReniX, 11-12-2010 04:46 PM
  2012, atmosfer festash, festa, gezuar, gezuar krishtlindjet, krishtlindje, viti i ri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,416
  11-12-2010, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,349
  11-06-2010, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Video Video Prezantimi i Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 26-04-2010 12:40 AM
  video,prezantim,video shqip,video forum,forum shqip
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,329
  26-04-2010, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Thumbs up 1 Klik na ndan me Facebook! Lexo si tė veproni!

  Hapur nga ReniX, 10-04-2010 07:19 PM
  facebook connect,facebook shqip,identifikohu,llogari facebook,llogari
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,436
  10-04-2010, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,869
  07-04-2010, 04:35 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Talking Mirė se vini nė Versionin 4!

  Hapur nga Administratori, 09-01-2010 03:26 AM
  forum, php, portal shqip, shqip, upgrade
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,325
  22-01-2010, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Hapur nga Lirenti, 01-07-2008 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,771
  04-01-2010, 02:46 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Hapur nga Lirenti, 28-12-2006 12:32 AM
  toolbar
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,865
  03-07-2009, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.