+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 68

Forumi: Informacione dhe Komunikime

Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!

  Hapur nga Lirenti, 01-06-2008 12:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,535
  01-06-2008, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Hapur nga ReniX, 24-02-2011 03:01 PM
  diskutime, falas, forum, foto, galeri, imaxhe, komunitet, mobile, telefona, vajza, video
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,297
  11-03-2013, 12:49 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Hapur nga Administratori, 02-06-2012 02:37 PM
  diskutime, forum, gjej pune, kategori, kerkesa pune, lajmerime, marketing, oferta pune, pune, punesime, reklama, shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,169
  23-10-2013, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Hapur nga Administratori, 23-10-2013 08:47 PM
  argetim, diskutime, djem, forum, grada, humor, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,857
  23-10-2013, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Hapur nga Administratori, 14-10-2013 02:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, diskutime, forum, humor
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,908
  26-02-2014, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Hapur nga ReniX, 01-06-2008 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,372
  08-09-2018, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 1. [INFO] Si Funksionon Sallė Lojrash !

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,883
  20-11-2006, 05:09 AM Shko tek postimi i fundit
 2. [INFO] Si Funksionojn Pikėt dhe Lekėt?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,560
  20-11-2006, 05:16 AM Shko tek postimi i fundit
 3. [INFO] Si Tė Luajm te Casino?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,228
  20-11-2006, 05:16 AM Shko tek postimi i fundit
 4. [INFO]Si Funksionon llotaria?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,400
  20-11-2006, 05:18 AM Shko tek postimi i fundit
 5. [INFO] Si funksionon Dyqani?

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,959
  20-11-2006, 05:18 AM Shko tek postimi i fundit
 6. [INFO] Si tė Luajm Sudoku!

  Hapur nga Lirenti, 20-11-2006 05:15 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,710
  01-12-2006, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 7. [INFO] Falas dhe Fantastik Lirenti.com ToolBar

  Hapur nga ReniX, 23-12-2006 05:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,142
  23-12-2006, 05:24 PM Shko tek postimi i fundit
 8. [INFO] Hapėsira pėr Celularėt ėshtė shtuar

  Hapur nga ReniX, 26-12-2006 03:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,494
  26-12-2006, 03:07 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Salla e Lojrave

  Hapur nga ReniX, 01-12-2006 09:07 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,352
  28-12-2006, 12:14 AM Shko tek postimi i fundit
 10. [INFO] Foto Editor nė linjė

  Hapur nga ReniX, 08-01-2007 03:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,547
  08-01-2007, 03:28 PM Shko tek postimi i fundit
 11. [INFO] Sistemi Reputacionit

  Hapur nga Lirenti, 31-01-2007 01:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,742
  31-01-2007, 01:46 AM Shko tek postimi i fundit
 12. [INFO] Design i ri pėr forumin

  Hapur nga Lirenti, 31-01-2007 09:31 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,979
  01-02-2007, 02:26 PM Shko tek postimi i fundit
 13. [INFO] Adresė e-mail dhe msn

  Hapur nga ReniX, 03-02-2007 05:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,067
  03-02-2007, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 14. [Dhurime] Kontributi Juaj Bujar

  Hapur nga Lirenti, 14-02-2007 05:20 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,615
  14-02-2007, 05:20 AM Shko tek postimi i fundit
 15. [LEXO] Ju pėlqen siti? Doni tė jeni Moderator?

  Hapur nga Lirenti, 14-02-2007 05:04 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,893
  08-03-2007, 11:49 AM Shko tek postimi i fundit
 16. SMS Falas dhe per Smod, Mod, Vip, Club

  Hapur nga ReniX, 05-04-2007 12:39 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,540
  05-04-2007, 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
 17. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit

  Hapur nga ReniX, 21-04-2007 02:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  21-04-2007, 02:50 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Si tė pėrdorim forumin...

  Hapur nga ReniX, 08-12-2006 06:39 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,734
  21-05-2007, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,694
  21-06-2007, 12:23 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Hyrje e re pėr Portalin

  Hapur nga Lirenti, 25-01-2007 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,820
  16-07-2007, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Luaj Mahjongg!!!

  Hapur nga ReniX, 09-09-2007 05:49 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,275
  13-09-2007, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,543
  04-11-2007, 07:26 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Ēfare NUK ju pėlqen dhe ēfare PO!?!

  Hapur nga Lirenti, 14-05-2007 03:59 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,025
  04-11-2007, 07:37 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Problemet me regjistrin e forumit

  Hapur nga Lirenti, 06-02-2008 02:23 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,346
  06-02-2008, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Lexo ketu para se te Ankoheni?

  Hapur nga Lirenti, 22-02-2008 03:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,463
  22-02-2008, 03:08 AM Shko tek postimi i fundit
 24. kerkoj ndihm

  Hapur nga atit, 23-02-2008 09:57 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,618
  23-02-2008, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 25. A eshte i domosdoshem nje CHAT ne bord?

  Hapur nga Lirenti, 20-03-2008 10:09 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,856
  12-04-2008, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.