+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 68

Forumi: Informacione dhe Komunikime

Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 gjėrat qė duhet tė dini mbi Lirenti.com!

  Hapur nga Lirenti, 01-06-2008 12:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,535
  01-06-2008, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Hapur nga Administratori, 14-10-2013 02:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  anetari vitit, argetim, diskutime, forum, humor
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,908
  26-02-2014, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Hapur nga ReniX, 24-02-2011 03:01 PM
  diskutime, falas, forum, foto, galeri, imaxhe, komunitet, mobile, telefona, vajza, video
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,297
  11-03-2013, 12:49 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Komente Temė e rėndėsishme Kryetemė: Propozimi pėr Gradat e Reja - 2013

  Hapur nga Administratori, 23-10-2013 08:47 PM
  argetim, diskutime, djem, forum, grada, humor, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,857
  23-10-2013, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shtohen Fusha te reja Diskutimesh

  Hapur nga Administratori, 02-06-2012 02:37 PM
  diskutime, forum, gjej pune, kategori, kerkesa pune, lajmerime, marketing, oferta pune, pune, punesime, reklama, shqip
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,169
  23-10-2013, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si mund tė kontaktoj me Stafin?

  Hapur nga ReniX, 01-06-2008 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,372
  08-09-2018, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up 1 Klik na ndan me Facebook! Lexo si tė veproni!

  Hapur nga ReniX, 10-04-2010 08:19 PM
  facebook connect,facebook shqip,identifikohu,llogari facebook,llogari
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,671
  10-04-2010, 08:19 PM Shko tek postimi i fundit
 2. A eshte i domosdoshem nje CHAT ne bord?

  Hapur nga Lirenti, 20-03-2008 10:09 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,856
  12-04-2008, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Bug Adresa per Imazhet

  Hapur nga Administratori, 18-02-2013 08:07 PM
  forum, imazhe, photo, server, shqip
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,274
  20-02-2013, 12:07 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Adriatik apo Jon? Pse jo qe te dyja ne Vlore?

  Hapur nga labja, 08-08-2011 10:57 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,519
  28-08-2011, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Zemer Anetaret me Gradat e Reja

  Hapur nga Administratori, 26-01-2011 11:57 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dhurata, diskutime, forum, lojra, shqip, vajza, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,079
  12-02-2011, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!

  Hapur nga ReniX, 18-12-2010 02:35 AM
  2 Faqe
  1 2
  anetar, diskutime, djem, falas, fieri, forum, korca, kosova, prishtina, shqip, vajza, video, vlora
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,485
  14-01-2011, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Anetari me i mire i muajit Mars 2012

  Hapur nga Administratori, 03-04-2012 02:13 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  anetari muajt, argetim, fituesi, forum
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 11,691
  03-08-2012, 10:36 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Anetari me i mire i muajit Prill 2012

  Hapur nga Administratori, 06-05-2012 03:15 PM
  anetar, anetari muajit, argetim, ēmime, fitues, forum, trofe, vajza
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 5,523
  18-05-2012, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012

  Hapur nga Administratori, 04-03-2012 06:40 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,868
  12-03-2012, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Anetari me i mire i Muajit...

  Hapur nga Administratori, 16-02-2012 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,520
  16-02-2012, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
 11. I Habitur Atmosfere Festash!

  Hapur nga ReniX, 11-12-2010 04:46 PM
  2012, atmosfer festash, festa, gezuar, gezuar krishtlindjet, krishtlindje, viti i ri
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,686
  11-12-2010, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Hapur nga Lirenti, 28-12-2006 12:32 AM
  toolbar
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,500
  03-07-2009, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ēfare NUK ju pėlqen dhe ēfare PO!?!

  Hapur nga Lirenti, 14-05-2007 03:59 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,025
  04-11-2007, 07:37 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Chat-i ėshtė aktiv - Mbi 250 shqiptar nė linjė

  Hapur nga ReniX, 12-04-2008 05:58 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,540
  07-11-2012, 01:49 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,631
  30-01-2009, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Degjo Radio Live dhe bej kerkesa muzikore

  Hapur nga ReniX, 02-12-2006 08:08 PM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 44,515
  05-03-2011, 05:09 PM Shko tek postimi i fundit
 16. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit

  Hapur nga ReniX, 21-04-2007 02:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  21-04-2007, 02:50 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Gold TV - Televizioni per forumin tone

  Hapur nga ReniX, 04-10-2007 02:54 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,597
  08-05-2008, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Hyrje e re pėr Portalin

  Hapur nga Lirenti, 25-01-2007 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,820
  16-07-2007, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Informacione mbi Profilin Tuaj!

  Hapur nga Lirenti, 24-02-2008 04:36 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,131
  06-04-2012, 06:51 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Thumbs up Jane shtuar Lojra te reja Arcade

  Hapur nga Administratori, 04-02-2012 12:16 AM
  filma falas, filma shqip, lojra arcade, lojra falas, makina motorra, megavideo, muzik shqip
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,292
  03-04-2012, 02:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,088
  07-04-2010, 05:35 PM Shko tek postimi i fundit
 21. kerkoj ndihm

  Hapur nga atit, 23-02-2008 09:57 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,618
  23-02-2008, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Hapur nga Lirenti, 01-07-2008 09:01 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,110
  04-01-2010, 02:46 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Leksione on line - Votoni temen qe doni te flitet!

  Hapur nga ReniX, 09-07-2008 05:29 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,131
  09-07-2008, 11:33 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Lexo ketu para se te Ankoheni?

  Hapur nga Lirenti, 22-02-2008 03:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,463
  22-02-2008, 03:08 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,058
  09-12-2012, 11:42 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.