Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,273
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 110

Forumi: Muzika Shqiptare dhe e Huaj

Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

 1. Livja Koka dhe kenga Till I Say So ne USA

  Hapur nga ReniX, 29-06-2012 06:02 PM
  keng shqip, kengetar shqip, muzik shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,790
  29-06-2012, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Unhappy Denis Dollapaj, nė koma nė emėr tė repit

  Hapur nga vaaldr1n, 16-06-2012 11:29 AM
  djale, koma, muzike, rap, shqip, shqiptar
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,851
  18-06-2012, 12:19 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Hip Hop Tallava

  Hapur nga MrAnonim, 13-06-2012 01:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,431
  13-06-2012, 01:32 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Muzikė Kenga Fituese e Top Fest 9

  Hapur nga ReniX, 03-06-2012 10:34 PM
  kenge shqipm, koncert, mp3 shqip, muzik shqip, muzike live, shqip, top fest, video shqip
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,373
  04-06-2012, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Zemer Votojeni Shqipėrine nė Eurovizion!

  Hapur nga vaaldr1n, 26-05-2012 07:17 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,257
  27-05-2012, 02:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,867
  27-05-2012, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,238
  06-05-2012, 12:12 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Video Videoklipi i ri i Elvana Gjata - Gjaku Im

  Hapur nga ReniX, 28-04-2012 12:12 PM
  mp3 shqip, muzik shqip, muzike shqiptare, shkarko mp3, shkarko video, shqip, video shqip, video shqiptare
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,436
  28-04-2012, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Video Video zyrtare e Shqiperise ne Eurovision

  Hapur nga ReniX, 19-03-2012 09:51 PM
  eurovision, muzik shqip, video klipe, video shqip, video shqiptare
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,039
  20-03-2012, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,902
  24-02-2012, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Kenga e pare e Saelmes

  Hapur nga 3r1k0, 21-12-2011 03:15 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,575
  30-12-2011, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,812
  22-06-2011, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up Presioni - Zgedhe Njo

  Hapur nga vaaldr1n, 20-06-2011 09:42 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,282
  22-06-2011, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Blero feat Astrit Stafaj - Summer Love 2011

  Hapur nga vaaldr1n, 20-06-2011 09:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,723
  20-06-2011, 09:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata

  Hapur nga flori_xhi, 05-06-2011 10:56 PM
  elvana gjata, muzike, shqip, top fest
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,286
  09-06-2011, 05:14 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Unhappy Eliminohet Shqipėria nga Eurovision

  Hapur nga vaaldr1n, 11-05-2011 04:57 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,804
  14-05-2011, 01:07 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Eurovision 2011.Feel the passion (Albania)

  Hapur nga 3r1k0, 17-04-2011 04:25 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,319
  19-04-2011, 05:59 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Chuck Norris shqiptar: Lek Plepi – VIDEO

  Hapur nga lovee, 07-03-2011 09:04 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,004
  07-03-2011, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up pershendes me kete kenge .......

  Hapur nga bessy, 21-02-2011 08:31 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,916
  21-02-2011, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Kėnga Ime shkon nė Eurovizion me Aurela Gaēen

  Hapur nga ReniX, 27-01-2011 03:36 PM
  aurela gace, eurovision, festival, gjermani, mars, mp3 shqip, shpetim saraci, shqip, video shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,827
  27-01-2011, 03:36 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Exclamation Albumi i ri i Unikkatilit

  Hapur nga vaaldr1n, 04-11-2010 02:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,877
  04-11-2010, 02:42 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Niveli i muzikes tone!

  Hapur nga monellina, 14-10-2008 03:08 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,944
  04-11-2010, 02:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,648
  04-11-2010, 02:36 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Thumbs up Kėnga me e bukur Shqiptare e momentit

  Hapur nga djalikeq, 22-05-2009 05:54 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 10,066
  04-11-2010, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Kjo ishte loja e Xhemit

  Hapur nga ReniX, 21-01-2007 01:43 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,008
  13-08-2010, 05:43 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Gjakon kosova

  Hapur nga Shaban Cakolli, 12-08-2010 06:58 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,280
  12-08-2010, 06:58 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike

  Hapur nga aurel, 16-09-2009 04:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,667
  16-09-2009, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Alban Skenderaj ne “Formula 1”

  Hapur nga Kliton, 04-08-2009 08:35 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,661
  04-08-2009, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,821
  05-04-2009, 04:24 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Muzike te ndryshme - Valle

  Hapur nga zeqqqa, 14-03-2009 11:25 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,690
  14-03-2009, 11:25 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.