Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,664
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 110

Forumi: Muzika Shqiptare dhe e Huaj

Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

 1. Rozana Radi bėhet brune

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,328
  14-03-2009, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Blero gjithmonė nė shoqerine e femrave seksi

  Hapur nga ReniX, 05-10-2008 10:54 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,000
  12-03-2009, 01:37 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Kalendari seksi i Rovena Stefės

  Hapur nga ReniX, 28-09-2008 03:06 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,250
  30-01-2009, 10:18 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Videot kenget dhe fotot e mia te preferuara

  Hapur nga EMAUS, 11-03-2008 06:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,622
  02-12-2008, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ingrid Gjoni pėrsėri pa tė dashur

  Hapur nga ReniX, 05-10-2008 10:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,266
  05-10-2008, 10:42 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Rezarta Shkurta, klip me Milicevic

  Hapur nga ReniX, 21-09-2008 12:22 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,771
  21-09-2008, 12:22 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Nita, motra seksi e Nora Istrefit

  Hapur nga ReniX, 21-09-2008 12:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,197
  21-09-2008, 12:07 PM Shko tek postimi i fundit
 8. MISS KOSOVA, e dashura e BLEROS?

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,044
  05-08-2008, 09:04 AM Shko tek postimi i fundit
 9. BIG MAMA: Pas seksit dua tė ha

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:40 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,195
  01-08-2008, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Bleona Qereti gjen veten me “E le le lejme “

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,734
  01-08-2008, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Rozana, njė imazh qė shet

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,636
  01-08-2008, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Eneda bashkėpunon me Fabin e "Produkt 28"

  Hapur nga Coca-Cola, 01-08-2008 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,406
  01-08-2008, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,581
  28-07-2008, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Fansat kritika klipit te Sonit

  Hapur nga Coca-Cola, 28-07-2008 02:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,951
  28-07-2008, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Bleona nėn urdhrat e Ganiut

  Hapur nga Coca-Cola, 28-07-2008 02:15 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,725
  28-07-2008, 02:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,895
  23-07-2008, 12:01 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Kėnga “Jakup Ferri” shumė e kėrkuar

  Hapur nga Coca-Cola, 22-07-2008 11:20 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,451
  22-07-2008, 11:20 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Afėrdita Dreshaj, do martohem me Shpatin

  Hapur nga Coca-Cola, 22-07-2008 11:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,568
  22-07-2008, 11:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,677
  22-07-2008, 11:15 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Nora, Roberti dhe Adelina

  Hapur nga Coca-Cola, 19-07-2008 02:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,461
  19-07-2008, 02:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,366
  19-07-2008, 02:25 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Dicka per Redon Makashin dhe lidhjen e tij

  Hapur nga kuklla, 29-03-2008 10:41 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,349
  15-07-2008, 09:02 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Kėngėt e mia mė tė preferuara!

  Hapur nga ReniX, 05-06-2008 12:11 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,224
  28-06-2008, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 20. ROVENA STEFA, 4 milion pėr njė koncert

  Hapur nga ReniX, 06-06-2008 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,179
  06-06-2008, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Te gjitha Kenget e Eurovision 2008 - Belgrad - Shkarko

  Hapur nga EMAUS, 26-03-2008 02:30 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,345
  30-05-2008, 05:18 PM Shko tek postimi i fundit
 22. ELITA 5, koncert ne Tirane

  Hapur nga ReniX, 16-04-2008 04:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,715
  16-04-2008, 04:19 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė

  Hapur nga ReniX, 16-04-2008 04:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,274
  16-04-2008, 04:14 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Frederik Ndoci dhe ndarja nga Aida

  Hapur nga kuklla, 14-04-2008 10:09 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,268
  14-04-2008, 10:19 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Viti i artė i Soni Malaj.

  Hapur nga EMAUS, 08-04-2008 03:33 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,778
  08-04-2008, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Vace Zela ka ditelindjen.

  Hapur nga kuklla, 07-04-2008 06:55 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,310
  08-04-2008, 12:39 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.