Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  4,271
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Temat nga 91 deri nė 110 prej 110

Forumi: Muzika Shqiptare dhe e Huaj

Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

 1. Shakira e re - Emri saj eshte Belinda

  Hapur nga ReniX, 23-01-2008 03:40 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,140
  11-03-2008, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sekretet e Ciljetės

  Hapur nga ReniX, 25-02-2008 02:03 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,047
  25-02-2008, 02:03 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Kush eshte Greta Koēi

  Hapur nga ReniX, 25-02-2008 01:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,483
  25-02-2008, 01:57 AM Shko tek postimi i fundit
 4. "" TURP "" per Alban Skenderaj

  Hapur nga daku323, 19-02-2008 03:24 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,858
  20-02-2008, 02:36 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Ethet...

  Hapur nga ReniX, 19-01-2008 01:16 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,925
  20-01-2008, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Fluturimi 3470

  Hapur nga ReniX, 25-12-2007 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,892
  27-12-2007, 06:27 AM Shko tek postimi i fundit
 7. post festival 2007

  Hapur nga kuklla, 22-12-2007 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,891
  22-12-2007, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit
 8. [VIDEO] - Kenge Shqiptare

  Hapur nga Lirenti, 29-11-2006 04:42 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 9,797
  09-12-2007, 12:38 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Shqiptarja qe bene karriere jashte

  Hapur nga EMAUS, 23-10-2007 07:09 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,908
  31-10-2007, 12:23 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Spartak Tili: Gabim i madh qe lashe Shqiperine!

  Hapur nga EMAUS, 30-10-2007 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,904
  30-10-2007, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Tekste kengesh!!

  Hapur nga Alb-Angel, 22-08-2007 03:18 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,389
  12-10-2007, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,338
  27-09-2007, 11:18 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Meshkujt e zemrave “seksi”

  Hapur nga ReniX, 21-08-2007 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,078
  21-08-2007, 08:27 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Fituesja e Top Fest 4 (dėgjo/sharko)

  Hapur nga ReniX, 28-05-2007 12:14 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,869
  07-07-2007, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Festivali Folklorik Gjirokastėr 1978

  Hapur nga ReniX, 15-06-2007 03:59 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,642
  15-06-2007, 03:59 AM Shko tek postimi i fundit
 15. VAGABONDI

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 17-05-2007 09:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,909
  18-05-2007, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Elsa Lila dhe San Remo

  Hapur nga Erumahtar, 20-03-2007 02:12 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,202
  21-03-2007, 10:38 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Pėrpjekjet e Stefes

  Hapur nga ReniX, 21-01-2007 01:45 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,716
  21-01-2007, 01:45 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Aurela Gaēe … dhe zhgenjimet nuk kane te sosur

  Hapur nga ReniX, 18-12-2006 12:27 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,387
  01-01-2007, 02:53 PM Shko tek postimi i fundit
 19. “Kėnga Magjike”, kolegėt zgjedhin Gentėn

  Hapur nga ReniX, 02-12-2006 04:38 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,061
  02-12-2006, 04:38 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.