+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 09:58 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 23,728
  25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

  Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 52,595
  07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 153,242
  20-12-2012, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

  Hapur nga Kliton, 16-01-2009 10:07 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 85,060
  13-12-2012, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Si te bejme fasule

  Hapur nga eugjeni, 09-07-2009 09:44 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,759
  26-05-2013, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Recete Fruta & Embėlsira: Torte e lehte ne forme zemre - Me rastin e Shen Valentinit

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:30 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,246
  12-05-2013, 03:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Qumeshtor

  Hapur nga Nerti, 26-03-2009 11:40 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 22,584
  28-04-2013, 07:42 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Speca te mbushura me Djathe...

  Hapur nga Auroraa, 29-03-2013 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,662
  29-03-2013, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 5. “Dollma” (Lakra tė mbushura)

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2006 09:36 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,564
  25-03-2013, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Mishi i kuq demton shikimin

  Hapur nga ReniX, 22-03-2009 08:48 AM
  kuzhina shqiptare, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,891
  25-03-2013, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Feta djathi me mjalte!

  Hapur nga ReniX, 10-12-2010 04:51 PM
  gato shqip, kuzhina shqiptare, pecorino, receta embelsirash, receta shqiptare, si te gatuash
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,805
  25-03-2013, 09:28 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Kuzhina franceze

  Hapur nga ardona, 05-07-2010 02:59 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 13,816
  25-03-2013, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Ushqimet qė tė bėjnė tė bukur

  Hapur nga ardona, 09-01-2011 11:15 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,181
  25-03-2013, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ēfarė qumeshti konsumoni - UHT apo te Fresket?

  Hapur nga ReniX, 11-02-2011 06:47 PM
  guzhina shqiptare, keshtilla, qumesht, qumesht i fresket, qumesht uht, receta gatimi, receta shqiptare
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,411
  25-03-2013, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 11. I Habitur Fruta & Embėlsira: Torte e thjeshte me Biskota dhe Banane

  Hapur nga ReniX, 20-03-2013 03:22 PM
  embelsire, pana, torta
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,612
  20-03-2013, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Fruta & Embėlsira: Torte me Krem dhe Fruta...

  Hapur nga Auroraa, 05-03-2013 08:51 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,321
  18-03-2013, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Buke Misri....

  Hapur nga Auroraa, 18-03-2013 09:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,656
  18-03-2013, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Mish & Peshk: Salmon me Bajame....

  Hapur nga Auroraa, 18-03-2013 09:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  18-03-2013, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ballokume pėr ditėn e verės

  Hapur nga ReniX, 27-02-2008 08:18 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,877
  13-03-2013, 09:31 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up Fruta & Embėlsira: Revani - Receta

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:47 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,073
  12-03-2013, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Zemer Fruta & Embėlsira: Torte me molle dhe bistoka te bluara - Recete e lehte

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:44 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,604
  11-03-2013, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Mish Pule me domate dhe kerpudha...

  Hapur nga Auroraa, 05-03-2013 08:57 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,406
  05-03-2013, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Ide Pije - Cocktail: Kombinimi i veres me ushqimet - Tabela

  Hapur nga ReniX, 04-03-2013 10:54 PM
  cocktail, food, foodpic, foodporn, ushqime, vera
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,815
  04-03-2013, 10:54 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ide Orendi per Kuzhinen vertet Interesante

  Hapur nga ReniX, 02-03-2013 07:58 PM
  embelsira shqip, embelsira te lehte, kuzhina, receta embelsira, receta gatimi, receta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,786
  02-03-2013, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 21. 10 ushqimet mė tė shtrenjta nė botė

  Hapur nga Erinaa, 03-01-2013 04:50 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,064
  27-02-2013, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Fruta & Embėlsira: Kek me Portokalle

  Hapur nga Auroraa, 13-02-2013 09:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,831
  27-02-2013, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Recete Fruta & Embėlsira: 4 Receta Fantastike per Bonbone

  Hapur nga Receta Gatimi, 23-02-2013 04:44 PM
  bonbone, receta gatimi, revista gatimi, une gatuaj
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,747
  26-02-2013, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Kungulleshka me Mish Vici...

  Hapur nga Auroraa, 25-02-2013 10:00 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,612
  25-02-2013, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Sallata & Perime: Sallate Dimerore...

  Hapur nga Auroraa, 25-02-2013 09:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,621
  25-02-2013, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Recete Fruta & Embėlsira: Strudel me Molle - Recete e Lehte

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:19 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,726
  14-02-2013, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Fruta & Embėlsira: Cokollate Snickers...

  Hapur nga Auroraa, 12-02-2013 09:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,555
  12-02-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Recete Fruta & Embėlsira: Torta Meringe - Meringue

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:39 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,802
  11-02-2013, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Recete Fruta & Embėlsira: Torta Kosova - Embelsire e lehte

  Hapur nga Receta Gatimi, 11-02-2013 06:33 PM
  embelsire e lehte, gatime shqiptare, gatime te huaja, receta embelsira, receta gatimi, receta te lehte, trilece
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,539
  11-02-2013, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 30. Karkaleca te castit ne leter alumini...

  Hapur nga Auroraa, 10-02-2013 10:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,545
  10-02-2013, 11:43 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.