+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 09:58 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 23,807
  25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

  Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 52,729
  07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 153,307
  20-12-2012, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

  Hapur nga Kliton, 16-01-2009 10:07 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 85,106
  13-12-2012, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Fruta & Embėlsira: Sheqer Pare.....!

  Hapur nga erinda, 21-03-2012 09:48 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,117
  21-03-2012, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Fruta & Embėlsira: Kulace te shpejte me molle....

  Hapur nga erinda, 19-03-2012 08:54 AM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,636
  20-03-2012, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Mish & Peshk: Midhje me Beshamel

  Hapur nga erinda, 19-03-2012 08:58 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,970
  20-03-2012, 09:53 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Recete Nje faqe re me Receta Gatimit - ArtiGatimit.com

  Hapur nga Nerti, 18-03-2012 11:20 PM
  arti gatimit, receta gatimi, receta italiane, receta per femije, receta vegjetarjane
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,193
  20-03-2012, 09:34 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Pice me (tono) Peshku dhe Spinaq

  Hapur nga erinda, 19-03-2012 09:06 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,107
  19-03-2012, 09:06 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Fruta & Embėlsira: Embelsire Ftoi

  Hapur nga erinda, 19-03-2012 08:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,287
  19-03-2012, 08:49 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Gjelle Gjermane..!

  Hapur nga erinda, 16-03-2012 11:31 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,767
  17-03-2012, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Fruta & Embėlsira: Torte me Cokollate dhe Lajthi..!

  Hapur nga erinda, 16-03-2012 11:23 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,676
  16-03-2012, 11:23 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Midhje te Mbushura...!

  Hapur nga erinda, 16-03-2012 11:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,645
  16-03-2012, 11:19 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Mish & Peshk: Peshk me Majoneze..!

  Hapur nga erinda, 16-03-2012 11:14 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,835
  16-03-2012, 11:14 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Ballokume Elbasani !!

  Hapur nga labja, 13-03-2012 10:59 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 15,138
  13-03-2012, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Makarona & Oriz: Pilaf Orizi me Kerpudha!..

  Hapur nga erinda, 01-03-2012 11:00 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,711
  12-03-2012, 09:02 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Krem Portokalli!...

  Hapur nga erinda, 08-03-2012 09:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  08-03-2012, 09:04 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Tave me Karkaleca dhe Domate!

  Hapur nga erinda, 05-03-2012 09:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,784
  05-03-2012, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Fileto Pule me Ullinje !..

  Hapur nga erinda, 02-03-2012 11:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,048
  02-03-2012, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Pasta akulli me Krem qumeshti..!

  Hapur nga erinda, 02-03-2012 10:54 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,448
  02-03-2012, 10:54 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Frittelle (Embelsire tradicionale Italiane)

  Hapur nga erinda, 01-03-2012 10:54 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,406
  01-03-2012, 10:54 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Pije - Cocktail: Limonate shtepie !

  Hapur nga erinda, 28-02-2012 10:09 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,708
  28-02-2012, 02:32 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Fruta & Embėlsira: Kek me Bajame !

  Hapur nga erinda, 28-02-2012 10:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,882
  28-02-2012, 10:18 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Fruta & Embėlsira: Komposto Molle !

  Hapur nga erinda, 28-02-2012 10:13 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,679
  28-02-2012, 10:13 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Fruta & Embėlsira: Buke me banane ( banana bread)

  Hapur nga Nerti, 27-02-2012 12:14 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,941
  27-02-2012, 12:31 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Mish & Peshk: Kofsha pule te mbushura me salsice dhe mish te grire

  Hapur nga Nerti, 26-02-2012 10:33 PM
  gatime shqip, guzhina shqiptare, receta gatimi, receta shqip, si te gatuajme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,116
  26-02-2012, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Kthejeni ballkonin tuaj ne "farmaci"

  Hapur nga 3r1k0, 26-02-2012 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,531
  26-02-2012, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Pjate parė & Gjellė: Pule me Patate dhe leng Portokalli.

  Hapur nga erinda, 24-02-2012 09:45 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,250
  25-02-2012, 09:14 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Mish & Peshk: Mish qengji me Kos dhe Makarona!

  Hapur nga erinda, 24-02-2012 09:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,570
  24-02-2012, 09:50 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Fruta & Embėlsira: Shkume me Limon..!

  Hapur nga erinda, 24-02-2012 09:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,844
  24-02-2012, 09:41 AM Shko tek postimi i fundit
 27. Mish & Peshk: Tavė peshku me hudhra

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:14 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,764
  23-02-2012, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Meze & Supa: Speca te kuq me djathe..

  Hapur nga erinda, 23-02-2012 09:29 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,674
  23-02-2012, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Fruta & Embėlsira: Embelsire me Buke te thekur..

  Hapur nga erinda, 23-02-2012 09:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,517
  23-02-2012, 09:42 AM Shko tek postimi i fundit
 30. Meze & Supa: Supe Peshku me Perime !..

  Hapur nga erinda, 22-02-2012 03:48 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,541
  22-02-2012, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.