+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678
Temat nga 211 deri nė 238 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 09:58 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 23,808
  25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

  Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 52,730
  07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 153,308
  20-12-2012, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

  Hapur nga Kliton, 16-01-2009 10:07 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 85,106
  13-12-2012, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ėmbėlsira te ndryshme.

  Hapur nga Altin111, 01-10-2007 11:45 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,251
  03-07-2009, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Boza

  Hapur nga Altin111, 30-07-2007 10:06 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,386
  03-07-2009, 12:24 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Torte ananasi

  Hapur nga Altin111, 26-11-2007 11:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,141
  03-07-2009, 12:22 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sallatė patateje me erėza

  Hapur nga ReniX, 12-05-2008 09:03 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,910
  03-07-2009, 12:04 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Proēesi Fermentimit

  Hapur nga EMAUS, 07-10-2008 06:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,012
  03-07-2009, 12:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Biskota me mjaltė (Melomakarona)

  Hapur nga EMAUS, 14-12-2008 01:10 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,326
  03-07-2009, 11:57 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Ushqim kinez, dhe per ata qe duan te mbajne diet

  Hapur nga ReniX, 25-07-2008 04:21 PM
  kinez, ushqim, ushqim kinez
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,348
  22-06-2009, 03:48 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Djallėzore Receta per Gatim

  Hapur nga B|1n1, 24-05-2009 01:20 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,312
  24-05-2009, 06:53 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Recet per gatimin e filetave te peshkut Platesa

  Hapur nga ReniX, 13-04-2009 12:54 PM
  kushina, receta, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,935
  13-04-2009, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Torte me cokollate te lengshme

  Hapur nga kuklla, 02-01-2009 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,933
  03-04-2009, 10:41 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Turshi

  Hapur nga kuklla, 25-10-2008 10:05 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,603
  03-04-2009, 05:02 PM Shko tek postimi i fundit
 12. I Habitur Ushqimi mesdhetar pėr mendje tė shėndoshė

  Hapur nga ReniX, 16-02-2009 06:54 PM
  gatime, kuzhina shqiptare, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,287
  01-04-2009, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Salmon ne Tave

  Hapur nga ReniX, 15-01-2008 07:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,460
  26-03-2009, 11:23 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pjate Fiorentinase - Panzanella

  Hapur nga ReniX, 14-05-2008 02:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,109
  14-05-2008, 02:16 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Kerkoj Receten per Pastico shqiptare!

  Hapur nga ReniX, 19-01-2008 07:05 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,078
  14-03-2008, 01:55 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Akullore

  Hapur nga Altin111, 26-11-2007 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,909
  26-11-2007, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 17. recetat e mia

  Hapur nga kuklla, 17-11-2007 12:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,737
  17-11-2007, 12:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,163
  13-11-2007, 12:11 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Takot e Ketit (Ushqim meksikan)

  Hapur nga EMAUS, 22-06-2007 10:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,239
  22-06-2007, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Jahni pule (per 4 persona)

  Hapur nga EMAUS, 25-04-2007 11:00 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,757
  25-04-2007, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Pulė e zier

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:13 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,199
  22-11-2006, 12:13 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Zogj tė tiganisur me domate

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:12 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,178
  22-11-2006, 12:12 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Tru tė skuqur me vezė

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,121
  22-11-2006, 12:09 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Mishi i zier me barishte

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:08 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,152
  22-11-2006, 12:08 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Gatimi i vezėve

  Hapur nga Lirenti, 22-11-2006 12:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,704
  22-11-2006, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Fileta me mbushje spinaqi

  Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,227
  21-11-2006, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Eskallop derri ose viēi nė tigan

  Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  21-11-2006, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 8 nga 8 FillimiFillimi ... 345678

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.