+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 79

Forumi: Historia Shqiptare

Diskutime rreth Historisė Shqiptare

 1. Pyetje Enigma e Flamurit Shqiptar… !!

  Hapur nga labja, 05-11-2012 09:00 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,141
  06-11-2012, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Festivali i 11 i kenges.

  Hapur nga kuklla, 10-01-2008 11:04 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,620
  04-05-2012, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,616
  07-07-2010, 01:30 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Pak histori dhe gjeografi per malet shqiptare

  Hapur nga kuklla, 08-09-2009 03:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,186
  08-09-2009, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,912
  05-06-2009, 07:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,779
  14-05-2009, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Kontet dhe baronet shqiptare

  Hapur nga kuklla, 13-05-2009 02:23 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,567
  13-05-2009, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,365
  07-04-2009, 10:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,214
  12-03-2009, 09:45 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Bylis, zbulohet kantina mė e madhe nė Ballkan

  Hapur nga kuklla, 29-01-2009 10:44 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  29-01-2009, 10:44 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Zhdukja e arkivit dhe e vėrteta mbi hebrejtė

  Hapur nga kuklla, 09-01-2009 11:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,862
  09-01-2009, 11:41 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,901
  30-12-2008, 03:21 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 28 nentori festa e pavarsise

  Hapur nga ermela, 28-11-2008 11:54 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,102
  28-11-2008, 11:55 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Ah moj qepe c' te kujtoj me pare

  Hapur nga kuklla, 14-10-2008 10:03 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,222
  14-10-2008, 10:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,575
  26-09-2008, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,083
  21-09-2008, 04:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,397
  21-09-2008, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 9. ZAKONET E DASMAVE SHQIPTARE

  Hapur nga kuklla, 13-09-2008 09:18 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,248
  13-09-2008, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
 10. si u shpall mbreteria shqiptare

  Hapur nga kuklla, 11-09-2008 06:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,332
  11-09-2008, 06:49 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Deshmi te reja per Adrianopolin

  Hapur nga kuklla, 11-08-2008 08:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,079
  11-08-2008, 08:07 AM Shko tek postimi i fundit
 12. cifutet ne Shqiperi (HEBREJTE E GJIROKASTRES)

  Hapur nga kuklla, 06-08-2008 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,017
  06-08-2008, 06:59 PM Shko tek postimi i fundit
 13. vithkuqi

  Hapur nga kuklla, 18-07-2008 11:29 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,211
  18-07-2008, 01:41 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pasardhėsit e Skėnderbeut janė gjallė

  Hapur nga kuklla, 17-07-2008 09:06 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,119
  18-07-2008, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Kanuni i Leke Dukagjinit dje dhe sot

  Hapur nga kuklla, 10-07-2008 10:39 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,717
  11-07-2008, 05:52 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Virgjereshat apo burneshat shqiptare

  Hapur nga kuklla, 26-06-2008 09:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,863
  26-06-2008, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Shqiperia dhe fuqite e medha

  Hapur nga kuklla, 05-06-2008 10:54 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,494
  05-06-2008, 10:54 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Misteret e 28 Nentorit 1912

  Hapur nga Altin111, 06-02-2008 05:23 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,767
  16-05-2008, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Tirana historike, drejt zhdukjes .....

  Hapur nga kuklla, 11-03-2008 11:42 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,495
  01-04-2008, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas