+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 13 nga 24 FillimiFillimi ... 38910111213141516171823 ... I funditI fundit
Temat nga 361 deri nė 390 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 189,553
  11-07-2016, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 19-04-2009 12:11 AM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,986
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 12:40 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 124,751
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,699
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Pesė mėnyra pėr tė larguar tymin e duhanit

  Hapur nga gjendar, 01-03-2011 10:25 PM
  pesė mėnyra
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,039
  01-03-2011, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,044
  21-02-2011, 10:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ja shkaqet e vdekjes

  Hapur nga Kliton, 16-02-2011 12:31 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,363
  16-02-2011, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Pesė mėnyra pėr t’u liruar nga stresi

  Hapur nga gjendar, 12-02-2011 02:24 AM
  pesė mėnyra pėr
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,737
  16-02-2011, 04:55 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Java magjike per femijet!

  Hapur nga ReniX, 15-02-2011 12:35 PM
  bebe, femije, keshilla, probleme, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,356
  15-02-2011, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,763
  13-02-2011, 06:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,637
  09-02-2011, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Kush fle pak, ftohet mė lehtė

  Hapur nga labja, 04-02-2011 09:40 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,373
  04-02-2011, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,425
  03-02-2011, 02:54 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ēfare uje konsumoni?

  Hapur nga ReniX, 29-01-2011 06:46 PM
  keshilla, pasterti, shendeti, trupi, trupi njeriut, ujė
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,158
  30-01-2011, 11:42 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Video Hapat baze te stretching

  Hapur nga ReniX, 29-01-2011 07:13 PM
  fiskulture, muskuj, shendeti, stretching, trupi, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,742
  29-01-2011, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Video ushtrime per muskujt e barkut!

  Hapur nga ReniX, 29-01-2011 06:58 PM
  dobesim, fiskulture, foto, keshtilla, receta, trupi, video, video ushtrime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,914
  29-01-2011, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,037
  28-01-2011, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kėshilla, mos prisni shumė pėr njė fėmijė

  Hapur nga Kliton, 28-01-2011 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,874
  28-01-2011, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Sa orė gjumė duhet tė bėjmė?

  Hapur nga Kliton, 27-01-2011 10:09 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,537
  27-01-2011, 11:49 PM Shko tek postimi i fundit
 11. I Habitur A do tė munden meshkujt tė lindin foshnja?

  Hapur nga labja, 21-01-2011 06:34 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,353
  22-01-2011, 10:27 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sinuziti kronik mund t’ju verbojė

  Hapur nga labja, 22-01-2011 02:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,954
  22-01-2011, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 13. 6 menyra te thjeshta si ta lesh duhanin

  Hapur nga Kliton, 21-12-2010 10:14 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,454
  16-01-2011, 12:48 AM Shko tek postimi i fundit
 14. 5 Propozimet Seksi per Vitin 2011

  Hapur nga PinkPrincess, 10-01-2011 02:08 PM
  jeta, keshilla, keshilla seksi, keshilla seksuale, partner, seksi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,535
  10-01-2011, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Zbuloni vetė sėmundjen tuaj

  Hapur nga ardona, 18-12-2010 11:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,067
  26-12-2010, 03:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,041
  21-12-2010, 01:10 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Ja pse shqiptarėt pinė kafe me sheqer

  Hapur nga gjendar, 14-12-2010 11:19 PM
  kafeja
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,936
  17-12-2010, 06:14 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Ide Shpresa sheron

  Hapur nga labja, 14-12-2010 04:41 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,475
  15-12-2010, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Aktiviteti fizik largon depresionin

  Hapur nga Kliton, 12-12-2010 12:13 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,227
  12-12-2010, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kirurgjia estetike josh edhe burrat

  Hapur nga Kliton, 03-12-2010 12:35 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,671
  03-12-2010, 11:59 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Molla armiku i duhanit

  Hapur nga ardona, 30-11-2010 12:16 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  30-11-2010, 12:16 AM Shko tek postimi i fundit
 21. “Vogelsirat” qe ju sjellin te ftohtin

  Hapur nga ardona, 29-11-2010 11:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,810
  29-11-2010, 11:34 PM Shko tek postimi i fundit
 22. 8 sekrete per te qene e bukur.

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 09:16 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,850
  29-11-2010, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.