Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,256
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 24 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 02:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 203,092
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 07:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,238
  14-10-2013, 10:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,116
  14-10-2013, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Kafja shton rrezikun nga abortimi spontan?

  Hapur nga Altin111, 22-01-2008 07:58 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,092
  10-10-2013, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Talking Ēokollata, superushqim qė i shėrben shėndetit

  Hapur nga BerTaa, 27-03-2010 11:09 AM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,660
  07-10-2013, 02:36 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Ide Kanceri nė Shqipėri nė shifra alarmante. Pse?

  Hapur nga labja, 13-06-2013 07:47 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,661
  19-09-2013, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,532
  19-09-2013, 11:08 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Mos i laj dhėmbėt menjėherė pas ngrėnjes

  Hapur nga Erinaa, 08-06-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,610
  19-09-2013, 11:04 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Uji pėrshpejton aktivitetin e trurit

  Hapur nga Arjol, 02-09-2013 11:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,465
  02-09-2013, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,164
  23-08-2013, 09:10 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Aspirinė ēdo ditė, rrezikoheni nga verbimi

  Hapur nga labja, 09-10-2011 08:48 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,522
  05-08-2013, 10:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,421
  03-08-2013, 12:02 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,999
  02-08-2013, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Shtangesia e kufomes

  Hapur nga Direktori, 18-04-2011 01:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,166
  31-07-2013, 12:41 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Bubivakaina

  Hapur nga Direktori, 04-02-2012 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,440
  29-07-2013, 12:39 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Probleme specifike pėr gratė.

  Hapur nga Altin111, 07-11-2007 12:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,001
  29-07-2013, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,453
  29-07-2013, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Wink Ushtrime per te lehtesuar dhembjet menstruale !!

  Hapur nga labja, 02-06-2012 10:04 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,871
  28-07-2013, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Spinaqi forcon muskujt

  Hapur nga Erinaa, 10-03-2011 01:13 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,675
  28-07-2013, 11:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,351
  25-07-2013, 07:34 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Shenjat e sėmundjes sė rėndė nė mushkėri

  Hapur nga vaaldr1n, 27-02-2012 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,891
  25-07-2013, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ēamēakėzėt forcojne kujtesen !!

  Hapur nga labja, 29-02-2012 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,882
  25-07-2013, 07:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,669
  25-07-2013, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Lidokaina

  Hapur nga Direktori, 05-02-2012 02:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,871
  24-07-2013, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Wink Uji pėrshpejton aktivitetin e trurit

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2013 09:36 PM
  jeta, njerez, shendeti, trupi, truri, uji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,471
  21-07-2013, 09:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,397
  11-07-2013, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up 20 sėmundjet qė shėron Bananja

  Hapur nga Nerti, 27-11-2011 01:19 PM
  banane, diet, doktor, mjek, mjek popullor, mjekime popullore, receta, regjim, semundje
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 18,746
  13-06-2013, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,788
  05-06-2013, 11:32 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Fėmijėt e turpshėm si t’i mėsoni tė sillen

  Hapur nga olsii, 04-06-2013 12:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,245
  04-06-2013, 12:58 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Librat kundėr depresionit !!

  Hapur nga labja, 02-06-2013 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,542
  03-06-2013, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,548
  27-05-2013, 12:48 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.