Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,392
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 24 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 02:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 203,708
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 07:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,456
  25-05-2013, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,685
  14-05-2013, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,595
  13-05-2013, 05:47 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Me tė vėrtetė tė pavėrteta

  Hapur nga EMAUS, 08-04-2008 03:02 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,879
  12-04-2013, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 131,665
  11-04-2013, 01:20 AM Shko tek postimi i fundit
 2. I Habitur Ēamēakėzėt trashin?

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 06:06 PM
  ēemēakez, njerez, shendeti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  08-04-2013, 06:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Bota Dita botėrore e shėndetit (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 05:50 PM
  boterore, dita, jeta, njerez, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,087
  08-04-2013, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Ide A e dini pėr ēfarė ėshtė e mirė Avocado ?

  Hapur nga vaaldr1n, 24-03-2013 08:12 PM
  avocado, fruta, peme, shendeti, trupi, vitamina
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,617
  24-03-2013, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,503
  23-03-2013, 02:35 PM Shko tek postimi i fundit
 5. MP3 dėmton dėgjimin

  Hapur nga Erinaa, 18-06-2011 04:02 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,487
  21-03-2013, 05:43 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Larja e duarve liron nga mendimet negative

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 04:08 PM
  larja e duarve liron
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,783
  20-03-2013, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
 7. 10 Dobite Shendetesore Te Limonit

  Hapur nga Kliton, 22-12-2010 08:27 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,412
  20-03-2013, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrat e kokosit

  Hapur nga Erinaa, 24-03-2011 05:13 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,176
  20-03-2013, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Vajza qė nuk ka larė dhėmbėt qė 10 vjet

  Hapur nga gjendar, 11-04-2011 07:44 PM
  vajza qė nuk ka larė
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,670
  19-03-2013, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,144
  18-03-2013, 11:33 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Mos pini ujė kur nuk jeni tė etur

  Hapur nga URTESIA, 08-12-2011 10:56 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,047
  18-03-2013, 08:41 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Fara e zeze, ilac per cdo semundje !!

  Hapur nga labja, 03-11-2012 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,240
  15-03-2013, 09:31 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Cool Pagjumėsia tė shėndosh

  Hapur nga vaaldr1n, 14-03-2013 04:31 PM
  njerez, pagjumesia, shendeti
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,560
  14-03-2013, 07:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,939
  13-03-2013, 07:13 PM Shko tek postimi i fundit
 13. A janė valet e celularit tė dėmshme?

  Hapur nga ReniX, 10-03-2013 04:47 PM
  celular, shendeti, smartphone, trupi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,636
  10-03-2013, 05:47 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Lodhja: Po sikur ajo te vij nga dhembet tuaj?

  Hapur nga Erinaa, 20-12-2012 03:08 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,099
  27-02-2013, 07:57 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Hani mė shumė boronica

  Hapur nga gjendar, 23-02-2011 07:31 PM
  hani mė shumė
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,947
  26-02-2013, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,405
  26-02-2013, 07:32 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Humbni peshė duke shkruajtur

  Hapur nga ulkina, 25-02-2011 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,454
  26-02-2013, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Fillon stina e alergjive

  Hapur nga ReniX, 25-02-2011 03:15 PM
  alergji, fruta, lule, peme, perime, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,467
  26-02-2013, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ja si ti jepni fund zakoneve te keqija

  Hapur nga Erinaa, 20-12-2012 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,294
  26-02-2013, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,664
  26-02-2013, 12:30 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Truri nuk pushon asnjėherė

  Hapur nga Erinaa, 04-01-2013 09:03 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,675
  23-02-2013, 10:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,548
  21-02-2013, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.