Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,392
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 24 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 02:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 203,708
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 07:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,662
  18-02-2013, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Akullore pėr luftė kundėr gripit dhe ftohjes

  Hapur nga vaaldr1n, 10-02-2013 10:55 PM
  akullore, embelsira, ftohje, ndihmim, njeriu, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,139
  10-02-2013, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,116
  10-02-2013, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
 2. 7 momente tė ditės kur jeni tė shkėlqyer !

  Hapur nga labja, 29-04-2011 05:44 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,515
  06-02-2013, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Hurmat per dobesim

  Hapur nga Erinaa, 28-05-2011 08:59 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,314
  06-02-2013, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,076
  06-02-2013, 07:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Ushqimi per ēdo pjese te trupit !!

  Hapur nga labja, 21-01-2013 05:00 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,136
  05-02-2013, 05:21 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ushqime qė nuk prishen me dekada tė tėra!!

  Hapur nga labja, 28-01-2013 11:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,306
  28-01-2013, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Pse rrudhen duart kur futen nė ujė

  Hapur nga Erinaa, 17-01-2013 11:53 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,414
  18-01-2013, 01:21 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Sa mė shumė qesh, aq mė shumė dobėsohesh !!

  Hapur nga labja, 11-01-2013 10:24 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,019
  13-01-2013, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Duhani nė shtatzani, "mėkat" i madh

  Hapur nga Erinaa, 20-05-2012 10:14 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,533
  12-01-2013, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,273
  04-01-2013, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,597
  03-01-2013, 05:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,191
  29-12-2012, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,693
  29-12-2012, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,688
  21-12-2012, 03:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,294
  14-12-2012, 02:22 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Si mund te shpetoni nga depresioni

  Hapur nga olsii, 02-11-2012 09:33 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,418
  02-11-2012, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,393
  04-10-2012, 10:24 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Cool Tė jesh balerinė...!!

  Hapur nga labja, 29-09-2012 12:09 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,063
  01-10-2012, 10:29 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Tetė ushqimet pėr formė gjatė vjeshtės !!

  Hapur nga labja, 24-09-2012 12:07 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,459
  24-09-2012, 02:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,919
  19-09-2012, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,903
  27-08-2012, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,561
  24-08-2012, 12:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,562
  10-08-2012, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Dobitė e boronicės

  Hapur nga Erinaa, 10-03-2011 01:15 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,119
  01-08-2012, 12:21 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Ngrėnia vonė nė darkė tė shėndosh

  Hapur nga vaaldr1n, 22-05-2012 05:00 PM
  2 Faqe
  1 2
  ngrenia, shendeti, ushqimi
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 10,467
  31-07-2012, 08:51 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Konsumimi i hekurit zvogėlon lodhjen

  Hapur nga Erinaa, 28-07-2012 03:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,972
  28-07-2012, 04:31 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Cool Sė Shpejti Edhe Cigaret Me Receta!

  Hapur nga vaaldr1n, 24-07-2012 05:53 PM
  barnatore, duhani, duhanpires, receta
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,721
  28-07-2012, 12:16 AM Shko tek postimi i fundit
 16. I Habitur Tradhetia mund te shkaktoj infarkt

  Hapur nga erinda, 24-05-2012 10:41 AM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,876
  22-07-2012, 08:44 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.