Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,392
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 24 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 02:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 203,708
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 25,498
  21-12-2012, 04:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 127,960
  12-02-2012, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 07:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,989
  23-01-2012, 10:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Ide Semundjet qe paralajmeron djersitja e tepert !!

  Hapur nga labja, 08-05-2012 05:21 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,447
  08-05-2012, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile Sportet mė tė mira pėr tė humbur peshė

  Hapur nga vaaldr1n, 01-05-2012 11:01 AM
  fitness, shendeti, sporti, trupi, ushqimi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,780
  01-05-2012, 02:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sheqeri i fshehur ne Ushqim...

  Hapur nga erinda, 27-04-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,958
  28-04-2012, 09:06 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,377
  26-04-2012, 12:15 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Kafeja, ilaē pėr pėrtacėt

  Hapur nga olsii, 23-04-2012 11:45 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,519
  24-04-2012, 01:52 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Dhembjet gjate Mardhenieve Intime...

  Hapur nga erinda, 24-04-2012 08:13 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,758
  24-04-2012, 08:13 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Molla ju ndihmon te dobesoheni..

  Hapur nga erinda, 24-04-2012 08:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  24-04-2012, 08:07 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Ide 10 zakonet qė dėmtojne trurin.. !!

  Hapur nga labja, 23-04-2012 07:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,969
  23-04-2012, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  21-04-2012, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Kaloritė e fshehura qė tė shėndoshin

  Hapur nga labja, 29-02-2012 07:56 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,869
  21-04-2012, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,553
  20-04-2012, 07:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,119
  13-04-2012, 09:28 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Gjumi i pasditės ka te beje me diabetin

  Hapur nga ReniX, 12-03-2009 05:23 PM
  diabet, shkence, studime
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,261
  12-04-2012, 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
 10. 1here ne vit duhet te bejme:

  Hapur nga kuklla, 26-11-2008 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,920
  12-04-2012, 04:31 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Kujdes nga dielli me teprice, eshte i rrezikshem

  Hapur nga Kliton, 30-07-2009 09:13 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,756
  12-04-2012, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Shpirti i lėnduar!

  Hapur nga Altin111, 17-02-2008 05:53 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,908
  12-04-2012, 03:45 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Exclamation Sa ėshtė e shėndetshme buka qė blejmė !!

  Hapur nga labja, 07-04-2012 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,335
  09-04-2012, 12:20 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Rikthimi i frikshem i malaries

  Hapur nga olsii, 09-04-2012 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,253
  09-04-2012, 11:18 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Pėr frigorifer tė pastėr !!

  Hapur nga labja, 08-04-2012 09:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,489
  08-04-2012, 09:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,879
  08-04-2012, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Dhimbje koke

  Hapur nga agron beshtica, 07-04-2012 09:59 AM
  dhimbje koke
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,891
  07-04-2012, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 17. I Habitur Femrat e gjata me te rrezikuara nga Kanceri

  Hapur nga erinda, 05-04-2012 01:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,108
  05-04-2012, 01:43 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Sulmi nė zemėr mė i rrezikshėm nė mėngjes

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2012 01:55 PM
  gjumi, mjeksi, sulm, zemra
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,443
  03-04-2012, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Wink 6 Shenja qe tregojne qe ju nuk pini Uje mjaftueshem

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 05:47 PM
  2 Faqe
  1 2
  barna, doktori, ilace, lekura thate, mjeku, receta dieta, shendeti, simtoma, trupi
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,572
  03-04-2012, 02:28 AM Shko tek postimi i fundit
 20. I Habitur Vetem 1/3 e meshkujve i lajne duart me sapun

  Hapur nga erinda, 23-03-2012 09:34 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,400
  01-04-2012, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Mos rri ulur, rrezik diabeti

  Hapur nga labja, 24-02-2012 07:54 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,370
  01-04-2012, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Exclamation Ushqimet e skaduara !!

  Hapur nga labja, 29-03-2012 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,422
  29-03-2012, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Mbrojtja e syve nga Kompjuteri

  Hapur nga Altin111, 17-02-2008 06:01 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,024
  28-03-2012, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,192
  28-03-2012, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,122
  28-03-2012, 04:56 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.