+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 24 FillimiFillimi ... 2345678910111217 ... I funditI fundit
Temat nga 181 deri nė 210 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 186,503
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,401
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 123,941
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,540
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Mosngrėnia e mėngjesit ndikon nė shėndoshje

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:31 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,813
  27-03-2012, 09:57 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Shpikesi i Penicilines dhe Ēurēilli

  Hapur nga ardona, 27-03-2012 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,872
  27-03-2012, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,669
  26-03-2012, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Dashuria zvogėlon dhimbjet

  Hapur nga ulkina, 20-02-2011 07:25 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,863
  26-03-2012, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Konsumimi i djathit

  Hapur nga Erinaa, 11-03-2011 09:55 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,552
  26-03-2012, 04:30 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Talking Keni dhimbje koke? kjo do te thote se jeni inteligjent !

  Hapur nga labja, 22-03-2011 10:30 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,249
  26-03-2012, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,250
  26-03-2012, 10:08 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,430
  21-03-2012, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,378
  21-03-2012, 05:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,249
  19-03-2012, 08:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Kujt nga Antaret e forumit i kishit ber Masazh ne keto Momente.

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 09:43 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,617
  16-03-2012, 12:15 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,503
  14-03-2012, 03:14 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink Sa here ne jave beni vrap?

  Hapur nga ReniX, 22-03-2009 08:58 AM
  2 Faqe
  1 2
  shendeti
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,859
  13-03-2012, 08:44 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Definicioni i shendetit dhe semundjes

  Hapur nga Direktori, 12-03-2012 08:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,512
  12-03-2012, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Ushtrimet fizike tė mėngjesit dhe tė mbrėmjes

  Hapur nga aurel, 07-11-2009 08:03 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,948
  10-03-2012, 09:41 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,451
  10-03-2012, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Higjiena e tepėrt ėshtė e dėmshme

  Hapur nga ardona, 05-08-2010 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,859
  10-03-2012, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Gratė kalojnė dy vjet e gjysmė duke gatuar

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2010 09:55 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,594
  10-03-2012, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Si ta ndalni dėshirėn pėr alkool

  Hapur nga vaaldr1n, 10-03-2012 03:37 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  10-03-2012, 03:37 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Sheqeri me i rrezikshem se Alkoli dhe Duhani!...

  Hapur nga erinda, 10-03-2012 10:01 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,193
  10-03-2012, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
 14. VETMIA,kjo semundje ngjitese!..

  Hapur nga erinda, 08-03-2012 08:53 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,370
  08-03-2012, 02:05 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Qumėshti dhe djathi ju bėjnė mė tė zgjuar

  Hapur nga vaaldr1n, 06-03-2012 06:47 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,262
  06-03-2012, 09:23 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Tė flesh me dikė qė gėrhet, dėmton shėndetin

  Hapur nga ema_d, 02-03-2008 05:48 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,400
  05-03-2012, 11:56 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Stresi dhe steriliteti

  Hapur nga kuklla, 14-10-2008 10:57 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,409
  05-03-2012, 11:50 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Stresi tek meshkujt dhe femrat

  Hapur nga Kliton, 11-04-2009 03:24 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,649
  05-03-2012, 11:47 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Shėndeti nė filxhanin e ēajit tė gjelbėr

  Hapur nga ruwejda, 26-06-2009 10:47 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,648
  05-03-2012, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Kujdes ēfarė kafe pini pas dite

  Hapur nga aurel, 24-09-2009 06:14 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,492
  05-03-2012, 11:43 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Efektet kuruese tė mollės

  Hapur nga vaaldr1n, 13-08-2010 01:33 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,356
  05-03-2012, 11:10 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Konsumimi i mjaltit!

  Hapur nga ardona, 25-09-2010 11:45 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,442
  05-03-2012, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.