+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 703

Forumi: Trupi dhe Shėndeti

Kėshillat e mjekėve pėr njė trup tė shėndosh nė mendje tė shėndoshė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 79
 2. Njė hapėsirė e kushtuar fushės sė mjekėsise! Shpjegime tė ilaceve dhe programe pėr shėndetin.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 45
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Trupi dhe Shendeti

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:40 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 123,941
  12-02-2012, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė trajtosh gripin te fėmijėt

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:26 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,540
  23-01-2012, 11:25 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Tabela e kalorive pėr 100 gr

  Hapur nga EMAUS, 18-04-2009 11:11 PM
  brumerat, bulmeti, fruta, kalori, mishi, perime, pije, tabela, yndyrat
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,400
  21-12-2012, 05:25 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kėshilla nga seksologjia

  Hapur nga ReniX, 06-03-2008 03:47 AM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 186,492
  11-07-2016, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Fara e zezė, ilaēi i tė gjitha sėmundjeve

  Hapur nga abdullah92, 06-02-2012 02:03 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,752
  06-02-2012, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Dhimbje koke

  Hapur nga agron beshtica, 07-04-2012 09:59 AM
  dhimbje koke
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,581
  07-04-2012, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Programet me te mira Fitness per iPhone

  Hapur nga Al Capone, 29-02-2012 01:40 AM
  dieta, dobesohu, fitness club, fitness iphone, keshilla dobesimi, receta dieta, teknologji dobesimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,487
  29-02-2012, 01:40 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Mesazh Per Nenat e Reja :)

  Hapur nga Alb-Angel, 05-04-2007 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,297
  21-01-2008, 08:21 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Vitaminat dhe roli i tyre ne trupin tone.

  Hapur nga Altin111, 15-04-2007 11:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 61,945
  04-10-2007, 08:57 AM Shko tek postimi i fundit
 6. 8 sekrete per te qene e bukur.

  Hapur nga Altin111, 10-09-2007 08:16 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,783
  29-11-2010, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,318
  10-09-2007, 08:19 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Shėndeti dhe lėngjet / Frute nė jetėn tuaj

  Hapur nga Altin111, 01-10-2007 10:52 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,003
  01-10-2007, 10:52 AM Shko tek postimi i fundit
 8. 10 sėmundjet mė vdekjeprurėse nė botė.

  Hapur nga Altin111, 14-10-2007 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,098
  14-10-2007, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,686
  31-10-2007, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Koliti, si tė shmangni rikthimin nė verė.

  Hapur nga Altin111, 05-11-2007 08:28 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,642
  05-11-2007, 08:28 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Probleme specifike pėr burrat.

  Hapur nga Altin111, 07-11-2007 01:23 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,280
  07-11-2007, 01:23 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Mendoni se kaq e pavlere eshte jeta?

  Hapur nga Altin111, 12-11-2007 08:08 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,886
  12-11-2007, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Adoleshentet :)

  Hapur nga Altin111, 15-11-2007 12:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,755
  15-11-2007, 12:39 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Sinoziti

  Hapur nga Altin111, 19-11-2007 07:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,146
  19-11-2007, 07:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,198
  08-12-2007, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,024
  11-12-2007, 10:01 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Si pergatitet ēaji per 28 fruta kuruese

  Hapur nga Altin111, 16-12-2007 09:38 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,192
  16-12-2007, 09:38 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Sa e dėmton Duhani Shėndetin?

  Hapur nga Altin111, 08-01-2008 08:33 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 29,806
  26-01-2008, 03:53 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Femijet dhe adoleshentet flene pak!

  Hapur nga Altin111, 12-01-2008 06:14 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,153
  12-01-2008, 06:14 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,164
  15-01-2008, 01:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,760
  15-01-2008, 12:56 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Mėnyra mė e mirė pėr tė rėnė nga pesha

  Hapur nga Altin111, 22-01-2008 11:55 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,170
  22-01-2008, 11:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,458
  22-01-2008, 11:57 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Si ta eliminoni ankthin?

  Hapur nga Altin111, 26-01-2008 10:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,582
  26-01-2008, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Studimi, 11 shkaktaret e tumoreve

  Hapur nga Altin111, 11-02-2008 02:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,974
  11-02-2008, 02:47 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Fėmija juaj belbėzon?

  Hapur nga Altin111, 17-02-2008 06:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,518
  17-02-2008, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Mbrojtja e syve nga Kompjuteri

  Hapur nga Altin111, 17-02-2008 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,634
  28-03-2012, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Si ta mbash trurin nė formė?

  Hapur nga Altin111, 17-02-2008 07:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,764
  17-02-2008, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.