Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,294
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910
Temat nga 271 deri nė 298 prej 298

Forumi: Psikologji-Sociologji-Filozofi

Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare domethenie ka emri juaj?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 02:19 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 61,429
  08-05-2017, 05:01 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Hapur nga girl08, 31-01-2009 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 37,297
  01-03-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Psikologjia e Ngjyrave

  Hapur nga Kliton, 09-03-2009 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,751
  12-02-2012, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Endrra!!

  Hapur nga Alb-Angel, 07-04-2007 11:40 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,123
  03-01-2009, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Cfare ėshtė Jeta?

  Hapur nga briken, 06-11-2008 11:07 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,010
  02-01-2009, 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Nostradamus-Parashikuesi i se Ardhmes..

  Hapur nga Negativ, 02-01-2009 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,497
  02-01-2009, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Cila janė vendet mė tė frikshme nė botė ?

  Hapur nga Negativ, 02-01-2009 01:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,619
  02-01-2009, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Njė zbulim i pavetėdijshėm i Frojdit

  Hapur nga Negativ, 02-01-2009 01:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,113
  02-01-2009, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 6. DEPRESIONI

  Hapur nga monellina, 15-10-2008 05:05 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,411
  06-11-2008, 11:15 AM Shko tek postimi i fundit
 7. orgazam femerore (studim)

  Hapur nga kuklla, 27-01-2008 03:29 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,679
  29-10-2008, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Hipokrizi Apo Psikologji?

  Hapur nga EMAUS, 30-09-2008 09:23 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,000
  30-09-2008, 09:23 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Fobia? Ja detajet e saj...

  Hapur nga ReniX, 27-09-2008 03:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,783
  27-09-2008, 03:04 AM Shko tek postimi i fundit
 10. dallimi mes lodhjes dhe plogshtis

  Hapur nga milano, 07-09-2008 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,118
  08-09-2008, 09:34 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Nga veprat morale te Plutarkut

  Hapur nga kuklla, 02-09-2008 03:12 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,922
  02-09-2008, 03:12 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Panic attak(ndjenja e frikes)

  Hapur nga pulaj66, 14-07-2008 03:46 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,903
  07-08-2008, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
 13. ne gjume problemet zgjidhen me mire

  Hapur nga kuklla, 10-07-2008 08:44 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,417
  10-07-2008, 08:45 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,460
  18-05-2008, 03:11 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Rreth ēėshtjes sė vetėdijes

  Hapur nga burim_zh, 15-05-2008 09:18 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,350
  15-05-2008, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Etika

  Hapur nga kuklla, 19-02-2008 05:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,337
  19-02-2008, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Ndergjegjia

  Hapur nga kuklla, 19-02-2008 05:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,091
  19-02-2008, 05:40 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Morali

  Hapur nga kuklla, 19-02-2008 05:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,838
  19-02-2008, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Seksualiteti dhe pornografia

  Hapur nga kuklla, 11-01-2008 09:56 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,218
  11-01-2008, 10:02 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Krimi ne familje!....?

  Hapur nga Alb-Angel, 13-09-2007 11:16 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,605
  10-01-2008, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 20. Varferia sot

  Hapur nga kuklla, 04-09-2007 03:11 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,667
  09-01-2008, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Ēmendoni per egoizmin?

  Hapur nga EMAUS, 04-05-2007 04:28 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,909
  12-11-2007, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh lotėt

  Hapur nga Altin111, 31-10-2007 09:05 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,872
  01-11-2007, 05:03 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Shqiptaret qe shmangin gjuhen shqipe.

  Hapur nga kuklla, 24-08-2007 12:06 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,360
  16-09-2007, 01:33 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Disa keshilla se si ta pasurosh martesen tende.

  Hapur nga EMAUS, 25-04-2007 10:50 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,084
  12-08-2007, 12:56 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Heroizmi i prinderve tane

  Hapur nga kuklla, 30-07-2007 10:48 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,292
  30-07-2007, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,420
  31-05-2007, 01:43 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Homeri i famshėm? Ishte njė grua

  Hapur nga ReniX, 18-12-2006 12:10 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,986
  18-12-2006, 12:10 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.