Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,288
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 10 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 298

Forumi: Psikologji-Sociologji-Filozofi

Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare domethenie ka emri juaj?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 02:19 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 61,429
  08-05-2017, 05:01 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Hapur nga girl08, 31-01-2009 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 37,297
  01-03-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Psikologjia e Ngjyrave

  Hapur nga Kliton, 09-03-2009 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,751
  12-02-2012, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Mos i ngarkoni shume fėmijėt

  Hapur nga Erinaa, 25-05-2012 06:29 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,922
  25-05-2012, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,292
  21-05-2012, 04:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Test psikologjik. E shkuara,e sotmja e ardhmja !!

  Hapur nga labja, 20-05-2012 10:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,933
  20-05-2012, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Arsyet pse duhet ti themi PO marteses

  Hapur nga labja, 22-03-2011 06:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,429
  17-05-2012, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,778
  17-05-2012, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Jeni e trishtuar? Lexoni, t’ju kalojė mėrzia

  Hapur nga Erinaa, 03-04-2012 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,056
  14-05-2012, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,115
  14-05-2012, 11:04 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Tre ministrat !

  Hapur nga Erinaa, 12-05-2012 04:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  12-05-2012, 04:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  11-05-2012, 12:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Mėngjarashėt, inteligjentė dhe krijues !!

  Hapur nga labja, 02-05-2012 10:05 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,642
  10-05-2012, 07:49 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Ēfarė e bėn njė person tė shėmtuar?

  Hapur nga labja, 13-04-2011 06:15 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,538
  10-05-2012, 07:35 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Programe Kuiz i Psikologjise

  Hapur nga Erdi, 06-05-2012 05:12 PM
  kuiz, psikologji
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,562
  08-05-2012, 09:49 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Pese teknika qe mund t'ju ndihmojne te fitoni c'do debat.

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2012 07:25 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,087
  07-05-2012, 04:54 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Si tė largosh pendesėn

  Hapur nga vaaldr1n, 07-05-2012 12:30 PM
  ankthi, depresioni, njerezit, pendesa, psikologjia, shendeti
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,433
  07-05-2012, 12:34 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Bota Vlerat

  Hapur nga erti, 03-05-2012 09:37 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,551
  03-05-2012, 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Vlera e vertet e unazes

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2012 07:41 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,882
  03-05-2012, 10:05 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Exclamation Sfido dhunėn!!

  Hapur nga labja, 01-05-2012 11:13 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,050
  02-05-2012, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ide Pse zgjoheni tė lodhur?

  Hapur nga vaaldr1n, 01-05-2012 10:57 AM
  gjumi, lodhje, pushim
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,976
  01-05-2012, 09:25 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Celesi i Lumturise !

  Hapur nga Erinaa, 29-04-2012 08:28 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,718
  30-04-2012, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Talking Paraja, sa e vlefshme eshte per ju ?

  Hapur nga LAKJA, 05-09-2007 11:14 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,833
  30-04-2012, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Sa ndikon e kaluara ne te ardhmen..........??

  Hapur nga Alb-Angel, 06-01-2008 08:37 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,586
  30-04-2012, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Grate rrahin burrat, 190 denoncime ne vit per dhune!

  Hapur nga labja, 18-12-2011 07:00 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 7,156
  28-04-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Shkaku i divorceve !

  Hapur nga Erinaa, 28-04-2012 08:14 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,521
  28-04-2012, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Talking Gjate dhe Gjere per 12 shenjat e Horoskopit!

  Hapur nga erinda, 03-04-2012 01:51 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 16,220
  28-04-2012, 10:41 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,235
  27-04-2012, 08:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,462
  27-04-2012, 09:37 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Frika mė e madhe e femrave- prapanica

  Hapur nga Erinaa, 03-09-2011 04:11 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,405
  26-04-2012, 11:26 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Femrat shpenzojnė 5 orė nė ditė me thashetheme

  Hapur nga labja, 15-08-2011 11:44 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,490
  25-04-2012, 10:36 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Thumbs up Horoskopi...sa me pershatet ?

  Hapur nga labja, 09-12-2010 06:25 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,958
  25-04-2012, 03:44 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Mos harro kush je dhe sa vlen..

  Hapur nga Erinaa, 28-02-2011 12:11 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,177
  25-04-2012, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 10 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.