Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,288
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 10 FillimiFillimi 123456789 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 298

Forumi: Psikologji-Sociologji-Filozofi

Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare domethenie ka emri juaj?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 02:19 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 61,429
  08-05-2017, 05:01 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Hapur nga girl08, 31-01-2009 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 37,297
  01-03-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Psikologjia e Ngjyrave

  Hapur nga Kliton, 09-03-2009 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,751
  12-02-2012, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Vjehrre e nuse, pse armike?

  Hapur nga Kliton, 28-04-2009 08:51 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,807
  25-04-2012, 03:40 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Tradhtitė e njerėzve tė ndershėm

  Hapur nga Kliton, 20-04-2009 10:59 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,650
  25-04-2012, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Disa thenie mbi Zemerimin

  Hapur nga ReniX, 16-10-2007 02:17 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,073
  25-04-2012, 03:25 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 10 sjelljet qė vrasin pasionin

  Hapur nga Kliton, 08-03-2009 03:59 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,993
  23-04-2012, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Psikologjia e ngjyrave

  Hapur nga EMAUS, 21-07-2008 09:09 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,596
  23-04-2012, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Tė flasėsh me veten tė bėn mirė

  Hapur nga Erinaa, 22-04-2012 11:32 AM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,100
  23-04-2012, 10:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,917
  22-04-2012, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Luani ne kompjuter nese ju ka kap depresioni

  Hapur nga vaaldr1n, 21-04-2012 12:00 PM
  depresion, kompjuter, lojera
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,445
  22-04-2012, 11:16 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,417
  14-04-2012, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Filozofi Emanuel Kanti...

  Hapur nga erinda, 06-04-2012 11:02 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,593
  12-04-2012, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
 9. E mora lapsin,te shkruaj per lapsin!

  Hapur nga erinda, 04-04-2012 02:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  04-04-2012, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Fuqia e nje Buzeqeshje..!

  Hapur nga erinda, 04-04-2012 09:21 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,776
  04-04-2012, 02:28 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Egoizmi...!

  Hapur nga erinda, 04-04-2012 09:07 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,429
  04-04-2012, 09:07 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Ashpėrsia e prindėrve nuk ėshtė virtyt ....

  Hapur nga Erinaa, 03-04-2012 04:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,825
  03-04-2012, 04:53 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ja pse nėna e mban fėmijėn nė krahun e majtė!

  Hapur nga Erdi, 02-04-2012 11:15 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,996
  03-04-2012, 04:25 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Gjuhėt e huaja largojnė rrezikun e sklerozės

  Hapur nga vaaldr1n, 03-04-2012 01:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  03-04-2012, 01:48 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Pse kendojme kenget ne mendje..!!

  Hapur nga labja, 29-03-2012 05:40 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,542
  29-03-2012, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,328
  28-03-2012, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,828
  27-03-2012, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Cfar fshehin burrat

  Hapur nga kuklla, 13-02-2008 04:16 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 9,431
  26-03-2012, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Puna dhe vetmia tė ēojnė nė depresion !!

  Hapur nga labja, 24-03-2012 09:47 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,843
  25-03-2012, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Pėrse njerėzit ecin mbi dy kėmbė?

  Hapur nga vaaldr1n, 20-03-2012 11:39 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,475
  24-03-2012, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,346
  22-03-2012, 11:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,496
  16-03-2012, 10:07 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Denimi me vdekje!

  Hapur nga Alb-Angel, 13-09-2007 11:20 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,934
  15-03-2012, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Thenie filozofike

  Hapur nga Erinaa, 17-06-2010 01:23 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,328
  12-03-2012, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Bota Disa rregulla tė komunikimit

  Hapur nga Erdi, 11-03-2012 03:10 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,698
  11-03-2012, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Smile Si tė kontrolloni inatin

  Hapur nga vaaldr1n, 10-03-2012 02:31 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,499
  10-03-2012, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Smile Gjatė punės duhet pushim ēdo 20 minuta

  Hapur nga vaaldr1n, 09-03-2012 01:37 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,884
  10-03-2012, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Cfare ndryshimi ka midis bashkejeteses dhe marteses

  Hapur nga kuklla, 08-08-2007 10:34 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 10,233
  06-03-2012, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.