Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,293
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 7 nga 10 FillimiFillimi ... 2345678910 I funditI fundit
Temat nga 181 deri nė 210 prej 298

Forumi: Psikologji-Sociologji-Filozofi

Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare domethenie ka emri juaj?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 02:19 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 61,429
  08-05-2017, 05:01 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Hapur nga girl08, 31-01-2009 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 37,297
  01-03-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Psikologjia e Ngjyrave

  Hapur nga Kliton, 09-03-2009 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,751
  12-02-2012, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Dallimi mes burrave dhe grave (Video)

  Hapur nga labja, 20-05-2011 01:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,212
  20-05-2011, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Unhappy Nevoja pėr mė teper gjumė.

  Hapur nga Erdi, 13-05-2011 08:33 PM
  gjumi, sleep
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,634
  13-05-2011, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Vdekja vjen kur tė dyja anėt e fytyrės bėhen simetrike

  Hapur nga labja, 09-05-2011 12:30 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,746
  11-05-2011, 03:49 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Unhappy Konfliktet nė ēift dėmtojnė shėndetin!

  Hapur nga labja, 09-05-2011 12:17 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,454
  09-05-2011, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Mashtrimi i madh i astrologjisė

  Hapur nga Erinaa, 22-04-2011 10:30 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,192
  23-04-2011, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Si tė jesh optimist

  Hapur nga gjendar, 18-04-2011 02:50 PM
  si tė jesh optimist
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,072
  19-04-2011, 02:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,805
  27-03-2011, 12:24 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Kur dicka quhet e drejte dhe kur e padrejte?

  Hapur nga Erinaa, 16-03-2011 08:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,647
  16-03-2011, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post Gjėrat tė cilat nuk duhet t’i bėni nė punė

  Hapur nga gjendar, 15-03-2011 10:28 PM
  gjėrat tė cilat
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,706
  16-03-2011, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Psikologjia e femijeve

  Hapur nga Erinaa, 13-03-2011 09:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,868
  13-03-2011, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
 10. E mbani mend shtepine e pare qe keni pikturuar???

  Hapur nga bessy, 10-03-2011 08:12 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,862
  13-03-2011, 04:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Psikologja qė shėron pacientėt nudo!

  Hapur nga gjendar, 04-03-2011 01:39 AM
  psikologja qė
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,941
  05-03-2011, 10:45 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Paragjykimet!

  Hapur nga labja, 01-03-2011 07:44 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,982
  04-03-2011, 07:18 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ēfarė duam ne!

  Hapur nga labja, 02-03-2011 06:30 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,799
  02-03-2011, 06:30 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Unhappy Shqiptarėt, popull jo i lumtur!

  Hapur nga labja, 01-03-2011 07:42 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,347
  01-03-2011, 11:22 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ide Lajmet? Keshilloni femijet tuaj....!

  Hapur nga labja, 01-03-2011 07:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,108
  01-03-2011, 07:48 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Stresi......

  Hapur nga Erinaa, 27-02-2011 01:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,869
  27-02-2011, 06:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,208
  22-02-2011, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 17. A eshte bota materiale apo ideore?

  Hapur nga Erinaa, 19-02-2011 05:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  19-02-2011, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Nese vazhdoni keshtu, do tė mbeteni beqare

  Hapur nga Erinaa, 19-02-2011 05:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,183
  19-02-2011, 05:07 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Nese vazhdoni keshtu, do tė mbeteni beqare

  Hapur nga Erinaa, 19-02-2011 05:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,174
  19-02-2011, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,105
  18-02-2011, 09:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,300
  17-02-2011, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Vullneti

  Hapur nga MAJDI, 14-01-2011 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,138
  16-02-2011, 11:11 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Zemer Ndihmė: frikėsohem nga dashuria!

  Hapur nga labja, 12-02-2011 08:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,204
  12-02-2011, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Nuk zgjidhen problemet me tė bėrtitura

  Hapur nga labja, 21-01-2011 06:15 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,215
  04-02-2011, 09:28 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Te lindurit e cdo muaji !

  Hapur nga ulkina, 09-01-2011 01:07 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,817
  03-02-2011, 04:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,633
  03-02-2011, 09:13 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Post Diogjeni filozof Grek

  Hapur nga MAJDI, 14-01-2011 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,768
  14-01-2011, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Testi i personalitetit

  Hapur nga labja, 10-01-2011 07:23 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,923
  14-01-2011, 05:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.