Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,284
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 9 nga 10 FillimiFillimi ... 45678910 I funditI fundit
Temat nga 241 deri nė 270 prej 298

Forumi: Psikologji-Sociologji-Filozofi

Ndani mendimet tuaja me njėri-tjetrin pasi tė gjithė kemi pyetje dhe pėrgjigje.

 1. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare domethenie ka emri juaj?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 02:19 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 61,429
  08-05-2017, 05:01 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Hapur nga girl08, 31-01-2009 12:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 37,297
  01-03-2012, 09:33 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Psikologjia e Ngjyrave

  Hapur nga Kliton, 09-03-2009 12:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 21,751
  12-02-2012, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,085
  02-08-2009, 01:11 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Stresi ben dallimin femra-meshkuj

  Hapur nga Kliton, 01-07-2009 07:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,881
  02-08-2009, 01:04 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Kujdes pėr Seksin

  Hapur nga Kliton, 26-05-2009 11:17 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,381
  03-07-2009, 04:52 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Si tė kontrollojmė stresin e provimeve?

  Hapur nga Kliton, 02-06-2009 07:28 PM
  provime, shkolle, stres, student
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,337
  03-06-2009, 07:20 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Kur dashuria na ben keq

  Hapur nga Kliton, 12-05-2009 11:03 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,159
  12-05-2009, 11:12 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Divorci dhe pasojat e tij

  Hapur nga Kliton, 26-03-2009 02:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,128
  06-05-2009, 03:13 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Pse nje grua tradheton

  Hapur nga Kliton, 15-04-2009 04:41 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,554
  28-04-2009, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Kur shpirti vuan!

  Hapur nga Kliton, 15-03-2009 03:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,980
  13-04-2009, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,869
  13-04-2009, 08:21 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Shpjegimi i ėndėrrave

  Hapur nga Sefedini, 13-04-2009 04:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,833
  13-04-2009, 04:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Jeta ne cift kerkon perkushtim dhe sakrifice

  Hapur nga noernige, 06-04-2009 11:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,209
  06-04-2009, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Endrrat dhe llojet e tyre

  Hapur nga noernige, 06-04-2009 11:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,470
  06-04-2009, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Pėr martesė tė lumtur

  Hapur nga Kliton, 06-04-2009 03:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,702
  06-04-2009, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ėndrrat

  Hapur nga Kliton, 22-03-2009 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,807
  26-03-2009, 09:15 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Formula pėr njė familje tė lumtur

  Hapur nga Kliton, 23-03-2009 10:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,691
  23-03-2009, 10:30 AM Shko tek postimi i fundit
 14. 50 mėnyra pėr ta pėrmirėsuar jetėn

  Hapur nga Kliton, 14-03-2009 02:49 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,103
  15-03-2009, 08:10 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Psikologjia e lumturise

  Hapur nga Kliton, 13-03-2009 02:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,415
  13-03-2009, 02:21 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Unaza dhe Shpjegimi Supersticioz i Saj

  Hapur nga Kliton, 10-03-2009 09:31 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,520
  10-03-2009, 09:31 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,010
  09-03-2009, 05:39 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Gjerat qė njerėzit pėlqejnė

  Hapur nga Kliton, 03-03-2009 11:15 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,655
  03-03-2009, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,587
  19-02-2009, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ēfarė ushqimi parapelqeni pėr secilėn shenjė

  Hapur nga Kliton, 19-02-2009 11:01 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,397
  19-02-2009, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,559
  13-02-2009, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Astro orėt gjatė njė dite

  Hapur nga Kliton, 04-02-2009 02:09 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,197
  11-02-2009, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Kurorėshkelėsit sipas Zodiakut

  Hapur nga Kliton, 31-01-2009 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,322
  01-02-2009, 02:11 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Numerologjia – numrat dhe fati

  Hapur nga Kliton, 26-01-2009 11:18 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,228
  27-01-2009, 01:25 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Horoskopi vjetor 2009

  Hapur nga Kliton, 25-01-2009 04:31 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,433
  26-01-2009, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
 23. TEST: Keni vetekontroll?

  Hapur nga EMAUS, 17-02-2008 06:02 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,015
  17-01-2009, 01:32 PM Shko tek postimi i fundit
 24. TEST: Sa te sinqerte jeni?

  Hapur nga EMAUS, 15-02-2008 09:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,535
  17-01-2009, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,259
  04-01-2009, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 9 nga 10 FillimiFillimi ... 45678910 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.