Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  7,506
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 11 FillimiFillimi 123456789 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 307

Forumi: Shkenca dhe Jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

 1. Milingonat parashikojnė tėrmetet?

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 05:43 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,990
  21-10-2011, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Gratė mė tė stresuara nė punė se meshkujt

  Hapur nga gjendar, 17-10-2011 04:17 PM
  gratė mė tė stresuara
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,917
  17-10-2011, 04:17 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 12 skenarė pėr fundin e botės...

  Hapur nga labja, 03-10-2011 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,506
  16-10-2011, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Tejkalohet shpejtėsia e dritės

  Hapur nga smocking2, 26-09-2011 10:10 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,314
  15-10-2011, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,962
  06-10-2011, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Zbulohet nje planet i pershtatshem per jeten

  Hapur nga labja, 07-09-2011 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,329
  09-09-2011, 07:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,483
  07-09-2011, 07:31 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Planeti i pėrbėrė nga diamantėt (VIDEO)

  Hapur nga labja, 27-08-2011 08:59 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,150
  28-08-2011, 09:04 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Do t'i takojmė alienėt nė vitin 2031

  Hapur nga Kliton, 01-07-2011 03:42 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,052
  21-07-2011, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Top-Link me IPKO

  Hapur nga maxhuni, 26-06-2011 11:44 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,987
  30-06-2011, 12:57 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė

  Hapur nga Kliton, 28-06-2011 08:17 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,433
  29-06-2011, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Studimi, varėsia nga interneti zvogėlon trurin

  Hapur nga labja, 24-06-2011 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,484
  24-06-2011, 01:57 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Kompiuteri desktop i Hannspree

  Hapur nga Erinaa, 04-06-2011 04:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,870
  04-06-2011, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,590
  04-06-2011, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Njė test gjaku qė parashikon jetėgjatėsinė

  Hapur nga labja, 17-05-2011 07:08 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,635
  17-05-2011, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Akullnajat!

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 10:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,714
  24-04-2011, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Detet

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 10:21 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,740
  24-04-2011, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Vullkanet!

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 10:12 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,101
  24-04-2011, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Uragani!

  Hapur nga Erinaa, 23-04-2011 10:36 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,687
  24-04-2011, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 17. "Flokėt e Ėngjėllit"

  Hapur nga Erinaa, 20-04-2011 02:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,763
  20-04-2011, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,829
  17-04-2011, 04:39 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Si janė emėruar yjet

  Hapur nga Erinaa, 14-04-2011 11:38 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,868
  15-04-2011, 09:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,857
  15-04-2011, 02:04 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Post A fshihet jeta nė njė nga kėta planetė?

  Hapur nga gjendar, 15-04-2011 02:01 AM
  a fshihet jeta
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,757
  15-04-2011, 02:01 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,520
  13-04-2011, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,059
  09-04-2011, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Post Arrihet prodhimi artificial i syrit

  Hapur nga gjendar, 08-04-2011 11:02 PM
  arrihet prodhimi
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,349
  09-04-2011, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Epoka e celularėve filloi para 38 vjetėve

  Hapur nga gjendar, 05-04-2011 11:36 AM
  epoka e celularėve
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,177
  06-04-2011, 03:01 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Post Ēka dhe sa na rrezaton?

  Hapur nga gjendar, 29-03-2011 01:50 PM
  Ēka dhe s
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,832
  29-03-2011, 07:27 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Ide Zbulohet gjeni qė rregullon homoseksualitetin

  Hapur nga labja, 25-03-2011 11:59 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,590
  27-03-2011, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.