Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,357
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 104

Forumi: Votime dhe Sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e anėtarėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund tė votoni dhe nė sondazhet e dikujt tjetėr.

 1. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?

  Hapur nga Lirenti, 30-07-2011 10:30 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 26,233
  08-06-2013, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė hapim njė sondazh!

  Hapur nga ReniX, 09-01-2011 10:22 PM
  djem, keshilla, kuti, pergjigje, pyetje, seks, shqip, sondazhe, vajza, votime
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,604
  21-05-2013, 08:36 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Sa Ju Pelqen Forumi

  Hapur nga Altin111, 12-01-2008 05:44 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  faqe interneti, faqe shqip, faqe shqiptare
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,372
  09-05-2011, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Sondazh Sondazh: Per cilen parti do te votoni

  Hapur nga eugjeni, 30-05-2009 05:04 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  fushata, lsi, partia demokratike, partia socialiste, shqiperi, shqiperia voton, votime
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 11,306
  20-11-2010, 09:21 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Cilin SO Windows perdorni??

  Hapur nga arditu, 11-01-2010 03:31 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,378
  15-11-2010, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Besoni se ekzistojne UFO?

  Hapur nga EMAUS, 16-02-2007 09:07 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 7,633
  14-11-2010, 07:32 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Cilen pije konsumoni me shume?

  Hapur nga ReniX, 22-05-2009 09:24 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  coca-cola, drinks, pije, sondazh
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 11,988
  14-11-2010, 06:28 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Cilin politikan simpatizoni?

  Hapur nga arditu, 09-01-2010 03:50 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,075
  14-11-2010, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Cilin Ekip Europian Futbolli Simpatizoni

  Hapur nga arditu, 20-01-2010 11:11 AM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,557
  12-11-2010, 04:43 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Cilja esht faqja startuse e juaja?

  Hapur nga B|1n1, 09-06-2009 01:50 PM
  2 Faqe
  1 2
  faqje, forumi shqiptar, google, internet, lirenti forum, shqip, start page
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 9,465
  12-08-2010, 05:21 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Cilin Futbollist Simpatizoni?

  Hapur nga arditu, 27-01-2010 03:17 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,587
  03-07-2010, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Cfare dege preferoni te vazhdoni?

  Hapur nga ciroi82, 15-09-2009 03:15 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,146
  30-05-2010, 05:58 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Kush nga Moderatoret ka bere pune me te mire ne Forum!

  Hapur nga Altin111, 08-02-2008 03:24 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,146
  30-05-2010, 05:48 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Kosovė apo Dardani?

  Hapur nga Lirenti, 26-02-2008 02:32 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,655
  30-05-2010, 05:44 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Muzikė Muzika qe ju pelqen?

  Hapur nga 5tivi, 14-01-2010 03:52 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,020
  30-05-2010, 05:38 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Shenjat e horoskopit

  Hapur nga carolina, 04-07-2007 05:46 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 15,668
  30-05-2010, 05:33 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,805
  30-05-2010, 05:26 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Post cfare sporti pelqeni?

  Hapur nga arditu, 21-01-2010 06:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,980
  30-05-2010, 05:20 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Cili Futbollist Eshte Me i Miri:)

  Hapur nga B|1n1, 29-01-2010 06:28 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,871
  30-05-2010, 05:18 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Foto Ēfarė ngjyrash deshiron ti ketė LIRENTI.COM

  Hapur nga B|1n1, 14-01-2010 07:32 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,665
  28-05-2010, 07:32 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Cili big brother ju pelqen?

  Hapur nga arditu, 05-02-2010 02:50 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,919
  27-05-2010, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Cilen lende pelqeni me shume

  Hapur nga kristimcs, 06-06-2009 04:57 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,445
  27-05-2010, 10:39 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Ne cilin shtet do te deshironit te jetonit

  Hapur nga Altin111, 23-07-2007 02:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,825
  27-05-2010, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Sallė Lojrash

  Hapur nga Altin111, 14-08-2007 09:20 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,447
  05-02-2010, 02:47 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Cilat mesazhe te pelqejne me shume?

  Hapur nga Altin111, 12-01-2008 05:40 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,738
  26-07-2009, 11:39 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: Droga dhe alkooli!

  Hapur nga girl08, 21-07-2009 03:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,823
  21-07-2009, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Cilin nga Website-t perdorni me shume?

  Hapur nga kristimcs, 03-07-2009 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,977
  06-07-2009, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: E keni tradhetuar ndonjehere te dashurin/dashuren tuaj?

  Hapur nga EMAUS, 17-02-2007 09:01 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 8,389
  25-06-2009, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: A ju pėlqen FORUMI i RI?

  Hapur nga Administratori, 28-01-2009 06:14 AM
  2 Faqe
  1 2
  forum, shqip, sondazhe, teknologji, votime
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 13,024
  14-06-2009, 10:17 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Cilat makina preferoni?????

  Hapur nga eugjeni, 01-05-2009 09:20 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,004
  06-06-2009, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Mishi.....cili ju pelqen me shume

  Hapur nga eugjeni, 30-04-2009 12:34 PM
  derri, lepuri, peshku, pula, viēi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,086
  05-06-2009, 06:09 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Cilen loje preferoni

  Hapur nga B|1n1, 23-05-2009 08:09 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,860
  31-05-2009, 03:08 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Sa i vjetėr ėshtė kopjuteri juaj?

  Hapur nga ReniX, 24-05-2009 12:46 PM
  hardware, informatike, kompjuter, software
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,096
  28-05-2009, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.