Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,284
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Temat nga 91 deri nė 104 prej 104

Forumi: Votime dhe Sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e anėtarėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund tė votoni dhe nė sondazhet e dikujt tjetėr.

 1. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?

  Hapur nga Lirenti, 30-07-2011 10:30 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 26,233
  08-06-2013, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė hapim njė sondazh!

  Hapur nga ReniX, 09-01-2011 10:22 PM
  djem, keshilla, kuti, pergjigje, pyetje, seks, shqip, sondazhe, vajza, votime
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,604
  21-05-2013, 08:36 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Sa Ju Pelqen Forumi

  Hapur nga Altin111, 12-01-2008 05:44 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  faqe interneti, faqe shqip, faqe shqiptare
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,372
  09-05-2011, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Kush del kete jave 6.5.09 nga BBA 2

  Hapur nga lulushe, 08-05-2009 12:03 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,608
  09-05-2009, 01:15 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Cilat telenovela pelqeni????????

  Hapur nga eugjeni, 30-04-2009 06:04 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,697
  01-05-2009, 09:30 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Kush eshte me i forte

  Hapur nga eugjeni, 30-04-2009 05:53 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,794
  30-04-2009, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?

  Hapur nga Altin111, 19-11-2007 06:40 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 16,871
  27-04-2009, 07:16 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A DUHET NDERTUAR CENTRAL BERTHAMOR NE SHQIPERI?

  Hapur nga kuklla, 16-11-2007 11:36 AM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,697
  26-04-2009, 06:22 PM Shko tek postimi i fundit
 6. A jeni raciste?

  Hapur nga girl08, 29-01-2009 03:39 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,801
  23-02-2009, 08:26 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Per pushimet Preferoni Shqiperine apo jashte shtetit?

  Hapur nga ReniX, 20-06-2008 06:54 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,315
  23-02-2009, 08:19 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Te zgjat sporti?

  Hapur nga Altin111, 06-11-2007 08:08 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,844
  07-01-2009, 12:57 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: A duhet bere Daku BAN ne forum!

  Hapur nga Altin111, 10-02-2008 12:26 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,286
  26-02-2008, 09:08 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Si ju duket dizajni i ri i webfaqes?

  Hapur nga Altin111, 23-02-2008 07:35 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,503
  25-02-2008, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

  Hapur nga Altin111, 10-12-2007 01:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,096
  02-01-2008, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Grada Super Moderator :)

  Hapur nga Altin111, 14-12-2007 07:59 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 17,008
  02-01-2008, 10:18 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi

  Hapur nga LAKJA, 04-10-2007 10:44 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,298
  10-10-2007, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: GJERGJ Kastrioti quhej Jorgji

  Hapur nga daku323, 30-06-2007 09:51 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,488
  03-07-2007, 03:40 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.