+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 17 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 496

Forumi: Smartphone

Telefonia, hapėsira pėr telefonat celularė, sistemet e tyre operative dhe programe pėr ta. Gjithashtu veshje, tinguj, imazhe etj.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: CELULARI:Sa vend ze ne jete tuaj

  Hapur nga F-B-K, 03-01-2009 04:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,760
  19-04-2015, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Shkarkime lojėrash pėr Telefona celular - Smartphone

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 11:36 PM
  lojra celular, lojra smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,365
  31-08-2014, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Programe Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per iPhone dhe iPad

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 04:24 PM
  apple, guida shqip, ipad, iphone, iphone apple, iphone shqip, itunes, programe shqip
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,190
  23-05-2013, 01:47 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 2 x 100 Sfondet me te nxehta per Celularin tuaj

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 04:10 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 8,167
  07-04-2013, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per telefonat Android

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 04:27 PM
  android, apple, google, iphone, programe falas, programe per android, programe per telefona, shkarko programe
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,468
  11-02-2013, 02:21 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Wink WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)

  Hapur nga vaaldr1n, 15-09-2014 06:03 PM
  call, celulare, me ze, mesazhe, programe, smartphone, thirrje, voice, whatsapp
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,406
  16-09-2014, 06:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Wink Shiko iPhone 6 dhe 6 Plus ne 3D

  Hapur nga vaaldr1n, 11-09-2014 04:08 PM
  3d shikim, apple, iphone, iphone 6, iphone 6 plus, website
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,552
  11-09-2014, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
 3. K.O iPhone 6 Plus 128GB mbi 1000 Dollarė

  Hapur nga ReniX, 10-09-2014 01:00 AM
  apple, iphone 6
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,769
  10-09-2014, 04:41 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Foto Ky ėshtė Galaxy Note 4 dhe Note Edge (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 03:21 PM
  android, galaxy, note 4, note edge, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,255
  05-09-2014, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Sony Xperia Z3 smartphone dhe tablet (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2014 08:28 PM
  android, berlin, ifa 2014, panair, smartphone, sony, tablet, teknologji, xperia z3
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,783
  03-09-2014, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Foto Ja si do te jete iPhone 6 - Foto REALE

  Hapur nga ReniX, 21-08-2014 01:13 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,613
  03-09-2014, 07:14 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: WhatsApp apo SMS tradicional?

  Hapur nga vaaldr1n, 30-08-2014 03:59 PM
  mesazhe, sms, sondazhe, whatsapp
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,623
  30-08-2014, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Telefona celular me prekje

  Hapur nga ReniX, 29-08-2014 10:48 PM
  celular me prekje, smartphone, telefona me prekje
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,288
  30-08-2014, 03:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Moti iPhone i djeg gjoksin

  Hapur nga ReniX, 26-08-2014 08:13 AM
  apple, iphone, samsung
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,206
  29-08-2014, 07:18 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Muzikė Spotify falas pėr Windows Phone

  Hapur nga vaaldr1n, 26-08-2014 10:00 PM
  aplikacion, falas, microsoft, muzike, spotify, windows phone
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,817
  28-08-2014, 09:38 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Video Teaser video tė Galaxy Note 4

  Hapur nga vaaldr1n, 25-08-2014 09:39 PM
  android, galaxy, note 4, phablet, samsung, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,004
  26-08-2014, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Nexus 6 nga Motorola

  Hapur nga ReniX, 22-08-2014 02:36 PM
  android, apple, motorola, nexus, samsung
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,815
  25-08-2014, 10:29 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Rregullo Pagesat e PayPal nga Smartphone me OneTouch

  Hapur nga ReniX, 21-08-2014 01:24 PM
  lek online, llogari bankare, pagesa online, pagesa paypal
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,196
  22-08-2014, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  13-08-2014, 11:40 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Komente Microsoft tė lansojė "selfie phone"? (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 29-07-2014 09:20 PM
  microsoft, selife, smartphone, windows phone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  29-07-2014, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Foto WWDC 2014 Wallpapers per iPhone dhe iPad

  Hapur nga vaaldr1n, 18-05-2014 05:30 PM
  2014, apple, ipad, iphone, sfonde hd, smartphone, teknologji, wallpapers, wwdc
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,432
  11-06-2014, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,666
  18-04-2014, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
 16. iMessage nė iPhone

  Hapur nga Atlantis, 25-03-2014 10:30 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,526
  01-04-2014, 11:43 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Antivirus FALAS per Smartphone

  Hapur nga ReniX, 16-02-2014 07:07 PM
  antivirus, falas, norton, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,867
  05-03-2014, 01:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,429
  14-02-2014, 08:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,502
  08-12-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Muzikė iPhone 4 problem me zerin

  Hapur nga fatmiri30, 24-11-2013 10:42 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,415
  25-11-2013, 11:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,764
  16-10-2013, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit
 19. iPhone 5C dhe iPhone 5S nga Apple

  Hapur nga ReniX, 10-09-2013 06:39 PM
  apple, iphone 5, iphone 5s, iphone5c
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,666
  02-10-2013, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 20. HTC Dual Sim

  Hapur nga flogert, 16-08-2013 02:21 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,699
  28-08-2013, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Thumbs up Nokia gjen gjilperen ne kashte

  Hapur nga ReniX, 09-08-2013 01:17 PM
  camera, nokia, smartphone
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,928
  09-08-2013, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.