+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Kultura

Tėrėsia e arritjeve tė njė populli dhe tė gjithė njerėzimit nė fushėn e prodhimit dhe nė zhvillimin shoqėror e mendor.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė. Diskutime mbi letėrsinė dhe problemet e saj. Si dhe shkrimtaret e huaj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 329
  • Postime: 2,528
  1. Mbi GjuhĖn Shqipe

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 24
   • Postime: 111
  2. Mbi Shkrimtarėt Shqiptarė

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 46
   • Postime: 302
  3. Mbi Shkrimtarėt e Huaj

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 161
  4. Ditari juaj i mendimeve dhe meditimeve

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 58
  5. Mbi Folklorin Shqiptar

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 5
   • Postime: 12
  6. Krijimtaria juaj

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 158
   • Postime: 1,008
 2. Diskutime rreth Historisė Shqiptare, historia e gjuhės Shqipe, tė apasionuarit e letėrsisė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 148
  • Postime: 397
  1. Diskutime rreth Historisė Shqiptare

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 87
   • Postime: 195
  2. Figurat mė tė spikatura tė historisė, artit, letėrsisė dhe shkencės Shqiptare

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 27
   • Postime: 51

   Postimi i Fundit:

   Piktura shqiptare Shko tek postimi i fundit

   nga fbiza

   03-06-2009, 06:57 PM

  3. Historin e shteteve nga mbare bota dhe Shqiperia ne mesin e tyre

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 28
 3. Diskutimet tuaja pėr rrymat e ndryshme tė muzikės shqiptare dhe asaj te huaj. Lajme nga kėngėtarė tė ndryshėm dhe albumet e tyre.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 104
  • Postime: 648
 4. Diskutime pėr filmat e fundit dhe kritikat, pėrshtypjet qė ata lėnė te shikuesit. Gjithashtu mund tė shikoni filma shqiptare dhe tė huaj.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 174
  • Postime: 1,507
 5. Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj ēdo informcion eshte nen brendesi te ketij forumi.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 557
  • Postime: 1,827
 6. Besimtarėt mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 166
  • Postime: 676
  1. Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 34
   • Postime: 184
  2. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 93
   • Postime: 279
 7. Fotografi nga trevat Shqiptare, qytete tė ndryshėm dhe nga mbarė bota. Foto Gosip kėngėtarė Shqiptarė dhe tė huaj. Dhe Album pėr Anėtarėt.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 237
  • Postime: 4,018
+ Fillo njė Diskutim tė Ri