Receta Gatimi
 1. Lajmėrim:
  Vini Re: Adresa e re e forumit
  Administratori (Drejtuesit e Forumit)
  24-02-2012
  Lexime:
  10,457
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 22 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Temat nga 61 deri nė 90 prej 638

Forumi: Tema Shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

 1. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Hapur nga smocking2, 24-07-2010 01:52 PM
  17 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 17
  • Pėrgjigje: 322
  • Lexime: 115,493
  23-04-2019, 01:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kafja e Forumit Lirenti.com

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 02:33 PM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 566
  • Lexime: 113,245
  06-12-2015, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėlqej...

  Hapur nga ReniX, 30-09-2008 09:16 PM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 127,040
  04-12-2015, 08:11 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 07:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 159,784
  30-11-2014, 11:04 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Hapur nga Altin111, 17-01-2008 04:27 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 63,020
  19-11-2014, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 10:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dokumente, loje letra, lokale, rinia shqiptare, shqiperia
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 17,208
  21-09-2014, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Hapur nga labja, 10-12-2010 05:17 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 349
  • Lexime: 100,369
  24-03-2014, 12:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Fjalet qe nuk duhen thene kurr ne nje martes!

  Hapur nga erinda, 16-02-2012 08:23 AM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,185
  11-01-2014, 02:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Emra dhe mbiemer interesant!!

  Hapur nga Erinaa, 12-03-2011 09:20 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 18,459
  08-01-2014, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Vetmia tė jep mundėsinė

  Hapur nga briken, 26-02-2009 04:34 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,926
  08-01-2014, 06:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Dhurata e festave! “shkurorėzimi”

  Hapur nga Erinaa, 06-01-2014 06:24 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,663
  07-01-2014, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ndoshta nje dite......

  Hapur nga Erinaa, 17-02-2011 02:40 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 23,252
  30-12-2013, 10:05 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,637
  26-12-2013, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Sa do te doja..

  Hapur nga albanianboy, 07-06-2011 01:55 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 21,132
  25-12-2013, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Viti 2013....

  Hapur nga labja, 22-12-2013 10:11 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,823
  25-12-2013, 12:10 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Si tė organizojm njė Dasėm!

  Hapur nga ReniX, 19-04-2008 12:50 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,793
  24-12-2013, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Cili eshte vesi yt me i keq?

  Hapur nga medlina, 04-02-2010 12:54 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,194
  14-12-2013, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Pyetje Data/dita qe pret me padurim?...pse?

  Hapur nga labja, 17-08-2011 02:36 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 11,306
  07-12-2013, 08:52 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Pyetje Ne cilen dere do kishit trokitur ?

  Hapur nga labja, 05-06-2012 10:11 AM
  dashuri, fat, para
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,962
  25-11-2013, 09:59 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sa te lumtur jeni ne jete?

  Hapur nga ANNNA, 18-11-2013 04:14 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,622
  25-11-2013, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Kuptimi i jetes

  Hapur nga kuklla, 19-04-2008 01:41 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,194
  27-10-2013, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,089
  16-10-2013, 10:41 PM Shko tek postimi i fundit
 14. C'do te benit nese dikush qe...

  Hapur nga aldy, 18-02-2007 09:14 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,409
  14-10-2013, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,931
  08-10-2013, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Me mire i cmendur apo i pakuptueshem?

  Hapur nga medlina, 04-02-2010 12:55 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,939
  08-10-2013, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Rol filmi ....

  Hapur nga Erinaa, 10-05-2011 06:30 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,685
  06-10-2013, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Veshja e vajzave ne Shqiperi...?!?!....

  Hapur nga Alb-Angel, 15-01-2008 06:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 10,580
  03-10-2013, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Drejtesia Me thuaj me ke rri, te te them se kush je?

  Hapur nga labja, 25-09-2013 07:26 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,588
  01-10-2013, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Kujtimi me i bukur qe keni ???

  Hapur nga ulkina, 06-02-2011 07:15 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,127
  25-09-2013, 02:29 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,083
  20-09-2013, 10:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,035
  18-09-2013, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,507
  17-09-2013, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Cool Kushtuar njeriut qe riktheu buzeqeshjen ne jeten time!

  Hapur nga ema love, 16-09-2013 10:14 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,806
  17-09-2013, 12:25 AM Shko tek postimi i fundit
 21. ''Gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur''?

  Hapur nga daniel dani, 01-05-2011 05:10 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,120
  12-09-2013, 11:23 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Sa mirė dhe Sa keq qė..

  Hapur nga albanianboy, 09-05-2011 10:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,362
  10-09-2013, 06:17 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Mardheniet me vjerren e vjerrin?

  Hapur nga kuklla, 01-02-2008 09:47 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,390
  27-08-2013, 05:01 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Zemer U kthyem !!!

  Hapur nga albanianboy, 19-07-2013 10:48 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 8,401
  27-08-2013, 12:56 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.