+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 118

Forumi: Webmaster Area

Diskutime rreth faqeve shqiptare dhe krijuesve tė tyre, shkėmbim idesh, informacione, bashkėpunime. Ana ekonomike e njė faqeje.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Prezantimi i Faqeve Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 05:16 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  #albhack, hack, linux, lirenti, net, win32
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 17,064
  07-09-2018, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Instalimi i Joomla

  Hapur nga labyss, 07-09-2012 10:34 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,444
  22-12-2012, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Vendosja e faqes log in ne front

  Hapur nga alfa1993, 18-06-2012 02:19 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,519
  20-12-2012, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Lojra Prezantimi i VetemFootball.NET

  Hapur nga Elti Vlore, 20-09-2012 06:07 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,546
  20-12-2012, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Si te hap nje web?

  Hapur nga agim haxhillari, 12-12-2012 10:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,239
  13-12-2012, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,221
  30-09-2012, 01:12 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Si tė instaloni Joomla ne Hostin tuaj..!!

  Hapur nga Design, 05-03-2009 10:49 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,985
  07-09-2012, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Bota Domains falas per nje vit

  Hapur nga argent, 24-08-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,520
  24-08-2012, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Bug 9500 Faqe web te infektuara sipas Google

  Hapur nga ReniX, 21-06-2012 04:02 PM
  faqe falas, faqe web, nderto faqe, nderto faqe web, sherbime web, web center, web page
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,648
  03-07-2012, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Problem me hapjen e faqeve ne internet

  Hapur nga Atlantis, 19-05-2012 10:57 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,730
  19-05-2012, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thumbs up Fito Pare dhe mbushje per tel. mob online

  Hapur nga klikusi, 09-04-2012 10:45 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,437
  10-04-2012, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Guida: Si te gjejme adresen IP te nje faqe web?

  Hapur nga ReniX, 10-05-2010 08:06 PM
  adresa ime ip.gjej ip, adresa ip, gjej adresen ip, kompjuer ip, server ip, web ip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,596
  25-03-2012, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Hakerėt shqiptarė u hakmerren atyre serbė

  Hapur nga djalikeq, 24-05-2009 02:05 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,697
  05-02-2012, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,647
  02-02-2012, 05:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,486
  08-01-2012, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Si te ndryshoj ngjyrat e vBulletin?

  Hapur nga b00mbrun, 05-11-2011 09:45 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,692
  06-11-2011, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Talking Partneritet me wWw.Filmi.Im

  Hapur nga Elti Vlore, 03-09-2011 11:53 AM
  filma me titra shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  03-09-2011, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Programe Vegel per te krijuar Layout CSS online

  Hapur nga iWeb, 20-07-2011 09:09 PM
  blog personal, css, css online, faqe interneti, faqe personale, faqe web, firefox, iweb, iweb.al
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,329
  21-07-2011, 07:47 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Kodet ezadecimal te ngjyrave ne HTML

  Hapur nga iWeb, 20-07-2011 09:00 PM
  faqe interneti, faqe web, iweb, iweb.al, web tool, webmaster tools
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,353
  20-07-2011, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Pershendetje "mObilealb"

  Hapur nga alboking, 08-04-2011 06:53 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,912
  08-04-2011, 02:12 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Install Magento nga SSH

  Hapur nga t0fx, 05-04-2011 04:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,051
  05-04-2011, 04:21 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Logo i HTML 5, por standarti mungon

  Hapur nga ReniX, 23-01-2011 10:01 PM
  broshura, dyqane, faqe interneti, gazeta, html, logo, revista, standarte web, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,247
  23-01-2011, 10:01 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Web free

  Hapur nga bulean, 10-12-2010 11:03 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,929
  29-12-2010, 12:53 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ndihme Ndihme per domain

  Hapur nga Enigmatiku, 24-11-2010 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,943
  27-11-2010, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,970
  12-11-2010, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Lanēohet logo.al

  Hapur nga vaaldr1n, 01-09-2010 12:52 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,687
  01-09-2010, 12:52 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Thumbs up Krijimi i webfaqeve free!!

  Hapur nga Erdi, 23-07-2010 04:05 PM
  website
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,005
  06-08-2010, 09:14 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Wordpress 3 e disponueshme per shkarkim

  Hapur nga ReniX, 22-06-2010 07:18 PM
  blog, forum, instalo blog, instalo script, kode falas, open source, script, webmaster, wordpress
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,269
  23-06-2010, 09:59 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Sondazh Cili eshte Domain me i Vjeter i kohes!

  Hapur nga ReniX, 05-04-2010 11:29 PM
  domain, domain shqip, forum shqip, forumi shqiptar, forumishqiptar, portali shqip, portalishqiptar
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,632
  20-06-2010, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.