+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Temat nga 91 deri nė 118 prej 118

Forumi: Webmaster Area

Diskutime rreth faqeve shqiptare dhe krijuesve tė tyre, shkėmbim idesh, informacione, bashkėpunime. Ana ekonomike e njė faqeje.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Prezantimi i Faqeve Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 05:16 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  #albhack, hack, linux, lirenti, net, win32
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 17,064
  07-09-2018, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,046
  28-04-2009, 02:40 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Efekt Bore pėr faqe web

  Hapur nga Lirenti, 11-12-2006 01:50 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,801
  09-03-2009, 11:31 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Krijo Flash site ne 5minuta me kete program

  Hapur nga Design, 07-03-2009 10:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,441
  07-03-2009, 10:01 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post 52 Photographers Portfolio

  Hapur nga Design, 05-03-2009 10:43 PM
  photographers portfolio
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  05-03-2009, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Mesimi I TelNet-it

  Hapur nga Design, 04-03-2009 10:03 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,120
  04-03-2009, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Regjistroni Faqen tuaj ne Motorrat e Kerkimit

  Hapur nga Design, 04-03-2009 09:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,833
  04-03-2009, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Njė Trik Mahnites Pėr Google!

  Hapur nga Design, 03-03-2009 05:48 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,456
  04-03-2009, 07:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Nė botė ka 177 milionė domaine tė ndryshme

  Hapur nga Design, 03-03-2009 07:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,202
  03-03-2009, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Angry Instalimi i lojrave ne faqe - Ndihmė Lirenti !?

  Hapur nga B|1n1, 30-01-2009 07:31 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,377
  31-01-2009, 09:44 AM Shko tek postimi i fundit
 9. phpbb Modx - Modetator Colum

  Hapur nga ReniX, 05-04-2008 03:28 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,273
  29-01-2009, 05:42 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Joomla - YooThemes All Club Templates

  Hapur nga EMAUS, 11-11-2008 09:19 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,698
  11-11-2008, 09:19 AM Shko tek postimi i fundit
 11. [Info] Host 1GB Falas (Apliko Tani)

  Hapur nga ReniX, 06-01-2007 06:31 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,839
  10-08-2008, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Website Creator

  Hapur nga Loni10, 17-06-2008 03:09 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,528
  01-08-2008, 06:04 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Faqet Shqiptare dhe Materialet e Kopjuara

  Hapur nga daku323, 15-06-2008 06:07 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,433
  17-06-2008, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
 14. phpbb Modx - Visitor Bar 0.1.1

  Hapur nga ReniX, 18-05-2008 03:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,936
  18-05-2008, 03:01 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Countdown per blog dhe website

  Hapur nga ReniX, 28-04-2008 07:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,691
  28-04-2008, 07:45 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Si te gjejme direktorin ne web?

  Hapur nga ReniX, 30-03-2008 02:58 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,925
  30-03-2008, 02:58 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Tooltip dritare me CSS

  Hapur nga ReniX, 27-03-2008 09:26 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,776
  27-03-2008, 09:26 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Si ti shtosh imazheve bord me CSS

  Hapur nga ReniX, 27-03-2008 08:06 PM
  css, tutorial
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,967
  27-03-2008, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Si te ndalojme Kopjimin e materialeve? Hotlink?

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 08:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,787
  20-03-2008, 08:24 PM Shko tek postimi i fundit
 20. User IP Ban dhe WebSite Ban

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 08:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,896
  20-03-2008, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Si te vendosim nje favicon ne nje faqe?

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 08:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,095
  20-03-2008, 08:09 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Google Adsense, Si te rregjistrohem?

  Hapur nga ReniX, 20-03-2008 05:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,293
  20-03-2008, 05:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,531
  10-09-2007, 04:38 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Ndime Krijimi i nje websit

  Hapur nga useri-ri, 05-06-2007 09:13 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,177
  05-06-2007, 11:12 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Ndihme per fillestare si webmaster

  Hapur nga Bamba, 26-02-2007 12:49 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,404
  06-03-2007, 07:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,680
  28-02-2007, 12:37 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Ndihme rreth PHPNUKES(Modules)

  Hapur nga vigan, 03-01-2007 01:49 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,719
  03-01-2007, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.