+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 212

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

 1. Smile Microsoft: Windows 8.1 do tė jetė falas

  Hapur nga vaaldr1n, 14-05-2013 04:26 PM
  falas, microsoft, update, windows, windows 8.1
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,218
  16-05-2013, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Foto Instalimi i Windows 7

  Hapur nga vaaldr1n, 06-05-2013 07:10 PM
  instalim, microsoft, tutorial, windows, windows 7
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,057
  13-05-2013, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Ide Mė shumė rreth Windows Blue

  Hapur nga vaaldr1n, 25-03-2013 09:33 PM
  blue, info, informatika, kompjuter, microsoft, operativ, sistem, windows
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,680
  13-05-2013, 02:03 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Bota Wireles nga PC pa Ruter wireles

  Hapur nga LittleHack, 13-04-2013 07:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,310
  13-04-2013, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Talking Windows XP ėshtė i pashkatėrrueshėm

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 06:10 PM
  informatik, kompjuter, microsoft, operativ, sistem, windows, windows xp
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,683
  08-04-2013, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,226
  29-03-2013, 06:42 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Programe Windows Blue build 9364 del ne web (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-03-2013 03:07 PM
  blue, build 9364, foto, microsoft, web, windows
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,080
  25-03-2013, 04:01 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Windows 8 tani ka 1.77% tė tregut

  Hapur nga vaaldr1n, 02-01-2013 07:31 PM
  kompjuter, microsoft, perdorues, perqindje, shperndarje, treg, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,764
  27-02-2013, 02:07 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink Vetem edhe 500 dite jete per Windows XP

  Hapur nga vaaldr1n, 25-11-2012 02:36 AM
  500 dite, jete, kompjuter, microsoft, operativ, sistem, teknologji, windows, windows xp
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,694
  25-11-2012, 02:36 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  03-11-2012, 03:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,452
  27-10-2012, 12:57 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Bota Ndiqni Live Eventin e Windows 8

  Hapur nga ReniX, 25-10-2012 04:43 PM
  live event, microsoft, windows 9, windows8
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,520
  26-10-2012, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up 10 opsione tė reja nė Office 2013

  Hapur nga vaaldr1n, 26-10-2012 03:21 PM
  2013, info, microsoft, office, opsione, shpjegime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,635
  26-10-2012, 03:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,485
  17-10-2012, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Lojra Ne Windows 8 Store nuk do te kete lojera +18!

  Hapur nga vaaldr1n, 13-10-2012 10:42 PM
  +18, lojera, microsoft, ndalese, rritur, windows, windows 8, windows store
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,455
  13-10-2012, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Microsoft Office 2013 ka arritur fazen RTM

  Hapur nga vaaldr1n, 12-10-2012 05:04 PM
  2013, faze, kompjuter, kompletim, microsoft, office, paketa, rtm, software
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,720
  12-10-2012, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Smile Amazon zbulon cmimet e Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 09-10-2012 03:53 PM
  amazon, ēmime, germany, internet, online, publikim, shop, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,995
  11-10-2012, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Publikohen video se si te perdorni Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 10-10-2012 11:16 PM
  guida, microsoft, operativ, perdorim, sistem, video, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,831
  11-10-2012, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  08-10-2012, 11:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,419
  07-10-2012, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,761
  03-10-2012, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Windows Vista Gjermanisht

  Hapur nga havzi65, 03-09-2012 01:18 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,803
  15-09-2012, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up Windows 8 Language Packs

  Hapur nga vaaldr1n, 06-08-2012 08:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,544
  10-09-2012, 04:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,691
  06-09-2012, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Smile Windows 7 e kalon XP-ne

  Hapur nga vaaldr1n, 03-09-2012 09:15 PM
  microsoft, radhitje, tejkalim, treg, windows, windows 7, windows vista, windows xp
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  03-09-2012, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Smile Windows 8 Pro falas per nxenes dhe studente

  Hapur nga vaaldr1n, 24-08-2012 03:22 PM
  abonent, dreamspeak, falas, microsoft, nxenes, shkarkim, student, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,543
  24-08-2012, 03:22 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Smile "Metro" do te quhet "Windows 8"

  Hapur nga vaaldr1n, 11-08-2012 02:25 PM
  emri, metro, microsoft, nderrim, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,805
  11-08-2012, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,371
  06-08-2012, 04:56 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.