+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Temat nga 121 deri nė 150 prej 212

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

 1. Smile Windows 8 do te kete mbi 190 Gjuhe

  Hapur nga vaaldr1n, 21-02-2012 08:07 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,903
  22-02-2012, 02:17 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Thumbs up Foto te reja te Windows 8 Store

  Hapur nga vaaldr1n, 22-02-2012 01:28 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,507
  22-02-2012, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Vista dhe Shtatėshi – Edhe 10 vite pėrkrahje

  Hapur nga vaaldr1n, 21-02-2012 08:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,158
  21-02-2012, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Integrim i thelle i Skydrive ne Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 20-02-2012 10:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,309
  21-02-2012, 01:32 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Liber Elektronik: Windows 7 Tips & Tricks

  Hapur nga vaaldr1n, 19-02-2012 08:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,752
  20-02-2012, 08:43 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up Windows 8 Beta Candidate build 8220

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2012 12:02 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,157
  18-02-2012, 10:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,306
  10-02-2012, 06:29 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Identifikohu ne Windows me Fytyren tende

  Hapur nga Al Capone, 08-02-2012 06:22 PM
  face windows, forumishqiptar, gazeta shqiptare, kompjuter, lajme shqip, portalishqiptar, programe shqip, thashetheme
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,688
  10-02-2012, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ndihme ne win 7

  Hapur nga nigji, 04-02-2012 07:25 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,242
  08-02-2012, 01:28 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Windows 8 Beta "Escrow"

  Hapur nga vaaldr1n, 03-02-2012 05:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,191
  03-02-2012, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Exclamation Edhe 800 dit pėrkrahje pėr XP

  Hapur nga vaaldr1n, 31-01-2012 07:07 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,900
  01-02-2012, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Thumbs up Windows 8 theme per Windows 7

  Hapur nga vaaldr1n, 28-01-2012 12:31 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,740
  30-01-2012, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Si duhet tė pėrdoret W7 Loader?

  Hapur nga Atlantis, 16-10-2011 10:27 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,333
  12-01-2012, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Wink Ndryshon Task Manager ne Windows 8

  Hapur nga ReniX, 26-11-2011 10:36 PM
  falas, microsoft, programe, shkarko, shqip, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,554
  29-11-2011, 12:21 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Arrow 7 Programet qė duhet tė keni pėr shkarkim

  Hapur nga ReniX, 02-02-2009 08:59 PM
  falas, filma, muzik, programe, shkarko, video
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,298
  28-09-2011, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Windows AnyTime Upgrade per Windows 7

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2011 06:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  21-07-2011, 06:44 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Windows XP NASA SP3 SATA 2010 | 753 MB

  Hapur nga mistir, 07-11-2009 10:48 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,340
  02-07-2011, 10:33 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,060
  22-03-2011, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Sposto ēdo program ne Windows System Tray

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 03:03 PM
  hacker, java, mesime, programe, sistemi, system, tutoriale, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,776
  22-03-2011, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,831
  10-03-2011, 08:17 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Problem me qendrėn e siguris win 7

  Hapur nga alfa1993, 04-02-2011 08:08 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,641
  09-02-2011, 10:26 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Programe Vendos nje Kalendar ne sfondin e ekranit tuaj

  Hapur nga ReniX, 06-01-2011 12:41 AM
  calendar, desktop, guida, meso kompjuter, programe windows, windows 7, windows calendar
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,736
  06-01-2011, 04:37 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ndysho pamjen e identifikimit te Windows 7

  Hapur nga ReniX, 06-01-2011 11:41 AM
  programe falas, programe windows, sfonde, windows 7
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,502
  06-01-2011, 03:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,231
  17-11-2010, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,151
  04-11-2010, 02:50 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Post Windows 7 SP1 RC rrjedh nė internet

  Hapur nga vaaldr1n, 26-10-2010 09:47 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,436
  26-10-2010, 09:47 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Arrow Jepi ēdo Programi nje Shortcut (shkurtim)

  Hapur nga ReniX, 08-09-2010 05:08 PM
  falas, guida, kompjuter, shkurtime, shortcut, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,758
  14-09-2010, 09:52 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.