+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 212

Forumi: Microsoft Windows

Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,805
  05-08-2010, 03:31 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Windows Vista Service Pack 2 - Live gati per Shkarkim

  Hapur nga ReniX, 26-05-2009 06:01 PM
  2 Faqe
  1 2
  microsoft, service pack, windows 7, windows7
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,461
  04-08-2010, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Programe Shkarko Windows Live Messenger 2010

  Hapur nga ReniX, 25-06-2010 12:38 AM
  messenger, shkarko messenger, windows live, windows live essential, windows live messenger
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,636
  03-07-2010, 12:50 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Post 27 vleresime per Windows 7

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,634
  14-05-2010, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,013
  12-05-2010, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Windows Se7en XP Black Edition 2010

  Hapur nga MAJDI, 06-05-2010 10:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,816
  06-05-2010, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Thumbs up Parashikimi i Motit ne Windows 7 Taskbar

  Hapur nga ReniX, 01-04-2010 07:55 PM
  parashikimi motit, shiko horoskopin, shiko motin, weather widget, widget
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,459
  02-04-2010, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
 6. I Habitur Instalimi i Windows 7 (seven - shtate)

  Hapur nga edli, 20-01-2010 08:23 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,428
  01-04-2010, 07:46 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Windows Live Messenger 2010 - Shkarko Tani

  Hapur nga ReniX, 01-04-2010 07:16 PM
  facebook messenger, messenger twitter, shkarko falas messenger, windows messenger 2010
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,623
  01-04-2010, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Programe Dock i Mac OSX tani dhe per Windows

  Hapur nga ReniX, 14-03-2010 04:23 PM
  mac os, programe falas, shkarko programe, windows dock, windows falas, windows mac
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,210
  14-03-2010, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Trasformo Windows 7 ne veshjen e Mac OSX Leopard

  Hapur nga ReniX, 15-02-2010 04:29 AM
  desktop, kompjuter, mac os, theme, veshje, windows 7, windows leopard
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,089
  15-02-2010, 04:29 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Windows 7: Ja si ndryshohet butoni i fikjes

  Hapur nga ReniX, 20-01-2010 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,038
  20-01-2010, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Shkarko plugin Messenger Plus! Live per MSN

  Hapur nga ReniX, 02-02-2009 05:35 PM
  messenger, messenger shqip, windows live messenger
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,085
  07-12-2009, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP

  Hapur nga Design, 09-06-2009 04:48 PM
  guida shqip, my computer, tutorial, windows 7
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,799
  07-12-2009, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Programe Windows 7 Taskbar dhe per XP - Shkarko

  Hapur nga ReniX, 28-04-2009 06:08 PM
  falas, programe, shkarko, task bar, windows 7, windows vista
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,717
  05-12-2009, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pyetje Problem Me Mindows 7

  Hapur nga mistir, 04-12-2009 04:29 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,847
  04-12-2009, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Windows Vista ne Shqip

  Hapur nga ReniX, 21-04-2008 12:26 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,423
  27-11-2009, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 16. 100 Komanda RUN Windows

  Hapur nga ReniX, 16-05-2008 01:35 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,269
  20-11-2009, 06:14 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Ndrysho Pamjen e Hyrjes ne Vista

  Hapur nga ReniX, 13-04-2008 05:36 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,655
  26-07-2009, 11:10 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Post Krijimi i Windows Vista

  Hapur nga kristimcs, 03-07-2009 10:38 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,896
  03-07-2009, 10:38 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,677
  11-06-2009, 07:40 PM Shko tek postimi i fundit
 19. 21 Shkurtime per Windows

  Hapur nga ReniX, 16-05-2008 11:35 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,480
  09-06-2009, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Programe Guide, si te ndryshojme Ikonat e Kartelave

  Hapur nga ReniX, 09-06-2009 08:48 PM
  folder, guida shqip, kartel, tutorial, tutorial shqip, windows 7 shqip, windows shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,657
  09-06-2009, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Windows Seven ne Vista

  Hapur nga cyrih, 11-03-2009 08:42 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,782
  25-03-2009, 12:23 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.